Levý banner
Pravý banner
MENU
0 0,00
Nakupte ešte za 20
a dopravu máte ZADARMO.
MENU

Filtrovanie

Načítanie filtra ...

Zásuvky a rozbočovače - Rabalux

  • Najpredávanejšie
  • Zľavy týždňa
  • Najprezeranejšie
Ďalšie najpredávanejšie

Podkategórie: Zásuvky a rozbočovače - vyberte podkategóriu

Popis kategórie

Zásuvky a rozbočovače pre vašu domácnosť u nás v ponuke


Jednou zo základných kategórii elektro produktov sú zásuvky a rozbočovače. Domácnosť bez zásuviek je domácnosť bez elektriny. To je v dnešnej dobe takmer nepredstaviteľné pre väčšinu ľudí...žiť život bez elektriny. Preto môžeme povedať, že domové zásuvky tvoria neoddeliteľnú súčasť našich životov.


Rôzne druhy zásuviek
Medzi populárne a tradičné typy zásuvok patria tzv. rozbočovacie zásuvky, ktoré umožňujú naraz napájať niekoľko prístrojov (2, 3, 4...). Pre oblasti, kde je vysoká vlhkosť a kde je „veľa vody“ máme v ponuke IP44 zásuvky, ktoré sú takémuto prostrediu prispôsobené svojimi vlastnosťami (sú do určitej mieri vodeodolné – viac o IP hodnotení si prečítajte v našom článku). Takisto máme v ponuke rôzne podlinkové zásuvky, ktoré skvelo a nenápadne zapadnú do vašej kuchyne. Nechýbajú ani zásuvky s časovačom alebo iné inteligentné zásuvky. Pre milovníkov tradičných (analógových) technológii máme časové spínače. Myslíme a nezabúdame ani na bezpečnosť tých najmenších a v ponuke máme bezpečnostné zátky.


Pokiaľ vás zaujímajú vonkajšie zásuvky alebo vonkajšie zásuvkové stĺpiky neváhajte si prejsť našu ponuku. V prípade, že potrebujete ešte nejaké iné elektro príslušenstvo, navštívte našu hlavnú kategóriu.
Banner patička

Copyright © 1993 – 2024 Donoci®. Všetky práva vyhradené. Info o spracovaní osobných údajov. i