Levý banner
Pravý banner
MENU
0 0,00
Nakupte ešte za 20
a dopravu máte ZADARMO.
MENU

Filtrovanie

Načítanie filtra ...

Svietidlá žiarivkové - Greenlux

Vendor 9
  • Najpredávanejšie
  • Zľavy týždňa
  • Najprezeranejšie
Ďalšie najpredávanejšie

Podkategórie: Svietidlá žiarivkové - vyberte podkategóriu

Popis kategórie

Svietidlá žiarivkové – Pracujte pod kvalitným svetlom


V rámci našej hlavnej kategórie zameranej na priemyselné osvetlenie, sa pozrieme na selekciu produktov, ktorá sa nachádza v tejto podkategórií. Jedná sa o ponuku zameranú na rôzne variácie pre žiarivkové svietidlo.


Predstavenie produktov a ponuky


Tento typ osvetlenia je určený prevažne pre priemyselné a výrobné haly, sklady, chodby, tunely a podobne.


Produkty z nášho sortimentu sa vyznačujú modernou technológiou LED. Vďaka tejto technológií, vám naše variácie pre LED žiarivkové svietidlo poskytnú kvalitné silné svetlo. Okrem toho sú tieto svietidlá povestné aj spotrebou nižšieho objemu energie, na produkciu rovnakého objemu svetla ako iné alternatívy. Skvelý spôsob, ako jednoducho ušetriť! Tieto svetlá sa taktiež vyznačujú dlhou služobnou životnosťou, ktorá sa odhaduje až na 50 000 aktívnych svetelných hodín. Efektívna dlhodobá investícia – vyhnite sa častému kupovaniu nových svietidiel a vkladaniu nákladov do ich výmeny.


Príslušné žiarivkové osvetlenie musí byť kvalitné a zároveň odolné voči rôznym, často veľmi náročným podmienkam. Preto v našej ponuke nájdete žiarivkové svietidlá s tým najvyšším krytím IP65/66. O tom, čo táto hodnota predstavuje sa dočítate viac v našom článku! Populárne je žiarivkové svietidlo 2x36W a 2x18W G13.


Akcia – Šetrite vo Svete svietidiel


Taktiež vám odporúčame navštíviť našu ponuku zameranú na akcie, v ktorej máte možnosť nakupovať aj žiarivkové svietidlá za zvýhodnené ceny! Zľavy sú však limitované, a preto sa poponáhľajte.
Banner patička

Copyright © 1993 – 2024 Donoci®. Všetky práva vyhradené. Info o spracovaní osobných údajov. i