Levý banner
Pravý banner
MENU
0 0,00
Nakupte ešte za 20
a dopravu máte ZADARMO.
MENU

Filtrovanie

Načítanie filtra ...

Stmievateľné závesné svietidlá - Azzardo

  • Najpredávanejšie
  • Zľavy týždňa
  • Najprezeranejšie
Ďalšie najpredávanejšie

Popis kategórie

Stmievateľné závesné svietidlá nielen do kuchyne


V rámci tejto kategórie môžete nakupovať rôzne prevedenia pre stmievateľné závesné svietidlo (stmievateľné závesné lustre).  Poďme sa teda pozrieť na to, v čom sa skrývajú benefity tejto charakteristiky a na opis našej ponuky. 


Stmievateľné svetlo - Benefity


Klasické svetlo má jednu stálu svetelnú intenzitu, ktorú poskytuje počas svojej aktivity. V tejto ponuke vám predstavíme závesné stmievateľné osvetlenie, ktoré umožňuje práve kontrolu nad intenzitou svetla. Možno sa pýtate, prečo by ste niečo také potrebovali... 


Je dokázané, že aj svetelné podnety vplývajú na človeka či už na jeho psychiku alebo výkonnosť. stmievateľné svietidlá vám umožnia zosilniť intenzitu svetla počas dňa, popri práci, popri študovaní – v momentoch, keď potrebuje dávať pozor. Naopak, keď máte všetky povinnosti vybavené, ostré svetlo by iba narúšalo váš kľud. Mať možnosť zjemniť intenzitu znamená spríjemniť si váš zaslúžený oddych a na druhú stranu efektívne pracovať na potrebných zadaniach.


O našej ponuke – LED závesné svetlá


Pri prezeraní našich produktov narazíte na množstvo rôznych farebných, typových a štýlových prevedení. Jedná sa o stmievateľné LED svietidlá, ktoré vďaka tejto technológii spotrebúvajú menší objem energie na produkciu rovnakého svetla a ponúkajú dlhú svetelnú životnosť (odhaduje sa až 50 000 hodín). 


Naše stmievateľné visiace svietidlá je možné umiestniť do každej miestnosti, v závislosti od vašej potreby a preferencie (najčastejšie nachádzajú uplatnenie v kuchyni, nad jedálenským stolom). Taktiež sa v ponuke nachádzajú produkty, ktoré vám uľahčia manipuláciu so svetlom – lustre na lanku s príslušným diaľkovým ovládačom. Okrem nich v našom sortimente nájdete aj inteligentné visiace lustre. Práve tie (v závislosti od vybraného produktu) môžete ovládať prostredníctvom tabletu, telefónu alebo hlasom. 


Viac o našej stmievateľnej ponuke a akcie!


V prípade, že vás naše produkty zaujali, odporúčame vám nazrieť do hlavnej kategórie tohto charakteru, ktorá v sebe zahŕňa napríklad stmievateľné lampy (stolné, podlahové), nástenné svietidlá a iné. 


Okrem toho vám odporúčame navštíviť našu akciovú ponuku, v ktorej môžete nájsť aj lustre za zvýhodnené ceny! Avšak, často sa jedná o zvýhodnenia limitované časom, a preto neváhajte a nakupujte stmievateľné závesne svietidla moderné už dnes!

Banner patička

Copyright © 1993 – 2024 Donoci®. Všetky práva vyhradené. Info o spracovaní osobných údajov. i