Levý banner
Pravý banner
MENU
0 0,00
Nakupte ešte za 20
a dopravu máte ZADARMO.
MENU

Filtrovanie

Načítanie filtra ...

Špeciálne žiarovky - Philips

  • Najpredávanejšie
  • Najprezeranejšie
Ďalšie najpredávanejšie

Podkategórie: Špeciálne žiarovky - vyberte podkategóriu

Popis kategórie

Žiarovky do chladničky a iné špeciálne žiarovky


Naša ponuka zameraná na žiarovky sa sústreďuje aj na takzvané špeciálne žiarovky, ako sú napríklad kryptónové žiarovky so závitom E27 s rôznymi výkonmi. Kryptónová žiarovka ponúka oproti klasickým žiarovkám vyššiu svietivosť pri rovnakom výkonovom zaťažení, a to vďaka kryptónu. Jedná sa o vzácny plyn, ktorým je kryptónová žiarovka naplnená. LED svetelná dióda je určená pre použitie do domácich spotrebičov napr. kuchynské digestory a pod. Pootočením časti svetelného zdroja sa dá nasmerovať vyžarovanie do požadovaného uhlu. Ďalšia atypická žiarovka je kachľová žiarovka. Kachľové (pekárske) žiarovky nie sú vhodné pre použitie v svietidlách pre domácnosti, sú určené len pre domáce spotrebiče.


V našej ponuke nájdete aj žiarovky pre šijacie stroje, žiarovky do sporáku, žiarovky do digestora a zoznam pokračuje. Pokiaľ máte nejaký domáci elektrický spotrebič, ktorý má v sebe zabudované svetlo, veríme, že pri vypálení žiarovky u nás nájdete to, čo potrebujete.


K cene svetelných zdrojov už je pripočítaný recyklačný poplatok. Navštíviť môžete taktiež našu hlavnú kategóriu žiaroviek, kde vám posyktneme komplexný pohľad o našej ponuke.
Banner patička

Copyright © 1993 – 2024 Donoci®. Všetky práva vyhradené. Info o spracovaní osobných údajov. i