Levý banner
Pravý banner
MENU
0 0,00
Nakupte ešte za 20
a dopravu máte ZADARMO.
MENU

Filtrovanie

Načítanie filtra ...

Zobraziť viacZobraziť menej

Paulmann

Vendor 2
  • Najpredávanejšie
  • Zľavy týždňa
  • Najprezeranejšie
Ďalšie najpredávanejšie

Popis kategórie

Paulmann


Paulmann Licht je rodinná firma so sídlom v nemeckom Springe a pobočkami v 40 štátoch. Už viac ako 35 rokov sa spoločnosť, ktorá bola založená pánom Rüdiger Paulmannem, zaoberá výrobou a predajom žiaroviek a svietidiel všetkých možných druhov. V súčasnosti tvorí portfólio ponuky cez 60% svetlá s LED technológiou. Vysoký dôraz na bezpečnosť a kvalitu dokladajú certifikáty ako VDE, ENEC, TÜV a Intertek.


Hlavným mottom firmy je ""Svietidla od ľudí pre ľudí."" To sa prejavuje hneď pri počiatočnej myšlienke pri vzniku nového svietidla, kedy je kladený dôraz na čo najlepšiu ergonómiu pre koncového užívateľa, jeho pohodlie a bezpečie.


V rámci ponúkaného sortimentu tejto značky, máte možnosť nakupovať rôzne Paulmann svietidlá do interiéru a exteriéru podľa vašej potreby. Za zmienku určite stoja lustre Paulmann, ktoré nebudú mať problém zapadnúť a zároveň oživiť vašu kuchyňu. Okrem toho by sme taktiež chceli vyzdvihnúť lampy Paulmann, ktoré sú v štýlových dizajnoch a zároveň niektoré z nich môžete aj ovládať prostredníctvom vášho telefónu. Nakupujte Paulmann lampy, lustre, bodové svietidlá, podlahové svietidlá (najväčšie produktové zastúpenie), LED domové čísla a množstvo ďalšieho vo Svete svietidiel!
Banner patička

Copyright © 1993 – 2024 Donoci®. Všetky práva vyhradené. Info o spracovaní osobných údajov. i