0
Obľúbené produkty:
0

Nemáte žiadne obľúbené produkty.

Prihlásiť
Registrovať
Levy banner
Pravý banner

Zavolajte nám, sme tu pre Vás

0233 456 870 (Po-Pia, 7-18 hod.)
MENU
0 0,00
Nakupte ešte za 20
a dopravu máte ZADARMO.
MENU

Získali sme certifikát "Overené zákazníkmi" - 94 % zákazníkov odporúča!

Nina

Máme pre vás ďalšiu skvelú správu. Získali sme certifikát „overené zákazníkmi“.

Vďaka tomu, že sa stále snažíme vylepšovať naše služby a celý proces okolo nákupu neustále zdokonaľujeme, vypracovali sme sa na vysoké ohodnotenie. A čoho sa toto ocenenie vlastne týka? Po každom nákupe má každý zákazník možnosť prostredníctvom portálu Heureka ohodnotiť celý nákup pomocou vyplnenia krátkeho dotazníka, ktorý mu vždy dorazí na uvedený mail. Zákazník hodnotí napríklad komunikáciu, kvalitu tovaru alebo dopravu. A práve preto, že sa snažíme robiť maximum pre vašu spokojnosť, môžeme sa pochváliť vysokým hodnotením - 94 % zákazníkov odporúča náš obchod (podľa dotazníka spokojnosti za posledných 90 dní.)

Nezaspávame na vavrínoch

To, že sme teraz získali toto ocenenie, ale nie je dôvodom, aby sme na sebe prestali ďalej pracovať. Naopak. Budeme sa snažiť čím ďalej viac a viac, aby nám tento titul vydržal aj do budúcnosti a aby sme si vašu dôveru ďalej budovali a udržali. Našim hlavným mottom teda vždy bolo, je a bude, že najdôležitejší je spokojný zákazník, ktorý sa k nám vždy rád vrátí.
 

Autor článku:

Nina
Nina Produktový manažér

Nina sa venuje expanzii našej firmy do zahraničia a projektovému manažmentu. Miluje fotografovanie, a preto je hra so svetlom jej koníčkom. Rada Vám poradí s výberom osvetlenia pre perfektnú rodinnú fotku v interiéri alebo romantickú fotku v exteriéri.

Akcie a novinky prednostne na váš e-mail

Všetko ohľadom svietidiel, typy, vychytávky a návody. Raz za čas priamo do e-mailu.

Odhlásiť odber