0
Obľúbené produkty:
0

Nemáte žiadne obľúbené produkty.

Prihlásiť
Registrovať
Levy banner
Pravý banner

Zavolajte nám, sme tu pre Vás

0233 456 870 (Po-Pia, 7-20 hod.)
MENU
0 0,00
Nakupte ešte za 30
a dopravu máte ZADARMO.
MENU

Vybrali sme lustre na chalupu

Nina

Pretože dopyt chatárov po vhodnom svietidle sa zvyšuje, vybrali sme pre Vás najžiadanejšie lustre na chalupu. Väčšinou sa jedná o svietidlá z dreva a kovu.

Pretože dopyt chatárov po vhodnom svietidle sa zvyšuje, vybrali sme pre Vás najžiadanejšie lustre na chalupu. Väčšinou sa jedná o svietidlá z dreva a kovu. 

Spojenie dreva a rustikálneho štýlu

Luster na chalupuChalupy namávajú príliš mnoho miestností, takže, keď príde reč na osvetlenie týchto rekreačných budov, okrem nástenných svetiel a stolných lampičiek použitých v spálni, tým najzákladnejším je luster. Samozrejme, pretože vybavenie chaty je špecifické, aj použité svetlá budú iné. Žiadne moderné tvary, farby a vychytávky.

Pre lustre na chalupe je typické zladenie sa s prírodným a rustikálnym štýlom. Používa sa hlavne drevo, kov s rôznymi povrchovými úpravami (napríklad meď) a pekná býva aj kombinácia dreva a textilu.

Pozrite sa na nižšie vybraný zoznam a určite si vyberiete. Z noviniek by sme Vás radi upozornili na lustre na reťazi z kolekcie Nostalgia (viď obrázok) a sťahovacie lustre EKO. V podobe lampášov sú potom veľmi vkusné lustre Vintage. 

Autor článku:

Nina
Nina Produktový manažér

Nina sa venuje expanzii našej firmy do zahraničia a projektovému manažmentu. Miluje fotografovanie, a preto je hra so svetlom jej koníčkom. Rada Vám poradí s výberom osvetlenia pre perfektnú rodinnú fotku v interiéri alebo romantickú fotku v exteriéri.

Akcie a novinky prednostne na váš e-mail

Všetko ohľadom svietidiel, typy, vychytávky a návody. Raz za čas priamo do e-mailu.

Odhlásiť odber

Copyright © 1994 – 2019 Donoci, s.r.o., Všetky práva vyhradené.