Na sklade máme 560 000 svietidielDopravu máte zadarmo od 30 €Predĺžená záruka na 3 roky

0233 456 870 , Po-Pia do 20:00 hod

0
Obľúbené produkty:
0

Nemáte žiadne obľúbené produkty.

Levy banner
Pravý banner
Kategórie

Vsaďte na eleganciu industriálnych svietidiel

Dátum: 6.5.2016

Máte radi tmavšie farby, chladný kov a elegantné spracovanie? Jedinečné industriálne osvetlenie je bezkonkurenčnou voľbou.

Máte radi tmavšie farby, chladný kov a elegantné spracovanie? Jedinečné industriálne osvetlenie je bezkonkurenčnou voľbou.

Industriálne svietidlá do izby a kúpeľne

Veľký úspech v posledných rokoch zažívajú interiéry vybavené sklom a kovom. Ideálnym doplnkom pre také izby je industriálne osvetlenie. Do obývacích izieb alebo študovní vnesie dostatok svetla industriálny luster vo farbách medi alebo odtieňoch tmavo zelenej až čiernej. V kúpeľni naopak vyniknú stropné svietidlá z chrómu a hliníka, ktoré ponúkajú vo svojej kolekcii napríklad Philips Massive. Industriálne kúpeľňové svetlá sú dostatočne vybavené ochranným krytím (IP) proti vode aj cudzím časticiam. 

Pri zariaďovaní interiéru sa nevypláca opomínať industriálne lampy, ktoré dotvoria celkový štýl izby. Dobrým príkladom sú stojacie lampy kombinujúce kovové industriálne prvky s modernou funkčnosťou (dotykovosť, stmievateľnosť). Všetky industriálne svietidlá naviac disponujú klasickým závitom E27. Je teda možné do neho našróbovať úsporné žiarivky alebo LED žiarovky. 

Industriálny štýl je stále na vzostupe, tak prečo mu nedať šancu? Nižšie nájdete výber našich najžiadanejších industriálnych svietidiel. 
 

Industriálna lampa
 

Copyright © 1992 – 2018 Donoci, s.r.o.