Na sklade máme 560 000 svietidielDopravu máte zadarmo od 30 €Predĺžená záruka na 3 roky

0233 456 870 , Po-Pia do 20:00 hod

0
Obľúbené produkty:
0

Nemáte žiadne obľúbené produkty.

Levy banner
Pravý banner
Kategórie

Vianočná inšpirácia pre letnú záhradu.

Myslíte si, že malé svetielka, ktoré sa používajú počas Vianoc nájdu uplatnenie len počas týchto zimných sviatkov? Omyl. Aj v týchto teplých mesiacoch je možné ich využiť.

Už dávno neplatí, že malé svetielka si zháňame len počas Vianoc. Určite, počas týchto sviatkov, sú nevyhnutnosťou. Na zasnežených uliciach vyzerá vonkajšia vianočná výzdoba na dome krásne. Tak isto je to aj za oknami domov. A čo tak osvetlené stromy. To všetko dodáva Vianociam tú správnu atmosféru. Ale krásnu záhradu si pomocou týchto svetielok môžete vyčarovať aj teraz v lete. Tento trend je zatiaľ veľmi obľúbený hlavne v zahraničí. Aj u nás sa však mnoho ľudí necháva inšpirovať a tieto vianočné svetielka využívajú aj v týchto teplých dňoch. 

Príjemné osvetlenie pre chvíle odpočinku

Pokiaľ radi trávite v teplých mesiacoch veľkú časť dňa vonku, budete určite chcieť, aby osvetlenie na vašej záhrade spĺňalo praktickú stránku na výbornú. Chcete predsa, aby ste dobre videli pri prechode z vonku domov či pri grilovaní. Čo keď si však budete chcieť len tak posedieť s pohárom vína či si ľahnúť do hojdacej siete? Praktické svietidlá, ktoré tu máte umiestnené, na tieto chvíle relaxovania niekedy nemusia byť to pravé orechové. V tomto prípade je teda dobré spomenúť si na to, ako krásne vypadá vaša záhrada počas Vianoc a vykúzliť z nej také príjemné miesto aj teraz.
 
null 
V prípade, že máte na zahrade rôzne stromy alebo kry, vykúzlite naozaj skvelý vzhľad, pokiaľ ich osvetlíte niektorými z týchto svetielok či rôznymi solárnymi reťazmi. Ak potom doplníte osvetlenie napríklad aj k vašim odkvapom, budú vám tvoriť svetielka spolu krásnu atmosféru. Solárne svetielka a reťaze, ktoré zavesíte okolo vašich stromov, potom môžete skombinovať s ďaľšími solárnymi svietidlami, ktoré je možné umiestniť napríklad pozdĺž celej záhrady. Solárnych svietidiel je na výber naozaj veľké množstvo.
 
null 

Vykúzlite skvelú párty

Čo tak osláviť narodeniny alebo usporiadať len tak zahradnú párty a mať všetko do detailov pripravené. Pri príprave takej oslavy hrá samozrejme dôležitú úlohu jedlo a pitie, ktoré svojim hosťom ponúknete. Pokiaľ však vašu záhradu a vonkajší priestor okolo vášho domu aj krásne osvietite, budú vaši hostia príamo nadšení. Práve solárne svetielka vám môžu vytvoriť skvelú bodku za celým vašim snažením. Svetielka tak môžete zavesiť okolo vonkajšieho altánku, slnečníka, okolo odkapov a doplniť všetko ďaľšími solárnymi svietidlami. Pre oslavy sú vhodné rôzne farebné varianty, s ktorými bude vaša záhrada vypadať hneď veselejšie. Verte, že sa vám táto vonkajšia výzdoba tak zaľúbi, že ju po oslave už ani nedáte dole a necháte tak váš vonkajší priestor osvetlený aj naďalej.
 
null 
Veľkou výhodou všetkých týchto solárnych svietidiel je, že nemusíte riešiť žiadne pripojenie k elektrine. Tieto svetielka sú na princípe solárnej energie. Znamená to teda, že sa vám cez deň nabijú slnečnou energiou a večer, akonáhle sa zotmie, začnú svietiť. Do niektorých svetielok stačí potom vložiť len batérie a zapnúť, budú svietiť aj bez nabitia. Záleží, či si vyberiete svetielka a reťaze solárne či klasické.

Súvisiaci tovar

Copyright © 1992 – 2018 Donoci, s.r.o.