0
Obľúbené produkty:
0

Nemáte žiadne obľúbené produkty.

Prihlásiť
Registrovať
Levy banner
Pravý banner

Zavolajte nám, sme tu pre Vás

0233 456 870 (Po-Pia, 7-20 hod.)
MENU
0 0,00
Nakupte ešte za 30
a dopravu máte ZADARMO.
MENU

Valentínska inšpirácia

Nina

Vianoce sú už za nami, ale pred nami je ďalší pekný sviatok. Tým nie je nič iného ako práve Valentín – sviatok zamilovaných. Už máte pre vášho milovaného darček?

Prichádza to každý rok a určite si aj vy kladiete otázku, čím urobiť vášmu drahému radosť. Ženy často potešia šperky alebo parfém. Ale väčšinou siahnete každý rok po tom istom. Čo tak tento rok urobiť zmenu a vášho milovaného alebo milovanú obdarovať nejakým pekným roztomilým svietidlom.

Lampičky pre zamilovaných

Jedným z typov na skvelý valentínský darček je niektorá z našich lampičiek. K tejto príležitosti sa najlepšie hodia napríklad rôzne ružové alebo červené lampičky, keďže tieto farby sú pre Valentín priam typické. Nájdete tu tiež rôzne lampičky v tvare srdca, ktoré potešia ako mužov, tak aj ženy. Vždy keď si takú lampičku rozsvietite, spomeniete si na krásny sviatok zamilovaných, ku ktorému ste darček dostali. 
null             null

Dekoratívnym svietidlom nikdy nič nepokazíte

Pokiaľ si myslíte, že by ste síce lampičkou radosť urobili, ale možno by neskôr nebola využitá, môžete sa pustiť skôr do výberu z dekoratívnych svietidiel. Dekoratívne svietidlá totiž je možné umiestniť napríklad len tak na policu, a okrem funkcie osvetľovacej plnia tiež predovšetkým funkciu dekoračnú. Väčšina z nich je na batérie, takže obdarovaný sa nemusí obmedzovať s umiestnením len tam, kde má v blízkosti zásuvku. 
null                            null 
Možno, že si vaša drahá polovička potrpí na rôzne dekorácie na stenu. Ak je to tak aj vo vašom prípade, nadchne vás určite myšlienka byť originálný a dať ako valentínsky darček osvetlený obraz, ktorý vypadá ako inak než skvelo. 
null 
 

Na štýlovú výzdobu sa nezabúda

Aby ste ale navodili tiež romantickú atmosféru, môžete vyzdobiť vašu izbu rôznymi dekoráciami v tvare srdca, svetielkami alebo nápisom "LOVE". Aj tak dáte vašej láske najavo záujem a snahu. Okrem darčeka je predsa dôležité vedieť hlavne to, že na vás ten druhý myslí a dá si s prípravou vášho spoločného sviatku prácu. Aj na romantický film sa vám bude určite lepšie pozerať pri jemnom svetle rôznych dekorácií alebo lampičiek. Preto ani vkusnú výzdobu nezanedbajte!
Dúfame, že sme vás pre tento rok inšpirovali a že vás teraz vďaka nám napadlo, aké valentínske prekvapenie práve pre vášho drahého alebo drahú vytvoríte.
 

Autor článku:

Nina
Nina Produktový manažér

Nina sa venuje expanzii našej firmy do zahraničia a projektovému manažmentu. Miluje fotografovanie, a preto je hra so svetlom jej koníčkom. Rada Vám poradí s výberom osvetlenia pre perfektnú rodinnú fotku v interiéri alebo romantickú fotku v exteriéri.

Akcie a novinky prednostne na váš e-mail

Všetko ohľadom svietidiel, typy, vychytávky a návody. Raz za čas priamo do e-mailu.

Odhlásiť odber

Copyright © 1994 – 2019 Donoci, s.r.o., Všetky práva vyhradené.