0
Obľúbené produkty:
0

Nemáte žiadne obľúbené produkty.

Prihlásiť
Registrovať
Levy banner
Pravý banner

Zavolajte nám, sme tu pre Vás

0233 456 870 (Po-Pia, 7-20 hod.)
MENU
0 0,00
Nakupte ešte za 30
a dopravu máte ZADARMO.
MENU

Užite si každé 3. svietidlo zadarmo!

Nina

Exkluzívne len pre vás sme pripravili akciu "Každé 3. svietidlo zadarmo!" Čím viac nakúpite, tým viac dostanete zdarma.

Exkluzívne len pre vás sme pripravili akciu "Každé 3. svietidlo zadarmo!" Čím viac nakúpite, tým viac dostanete zdarma.
 
Kategórie "Každej 3. svietidlo zdarma" je priamo čarovná. Naozaj každé tretie svietidlo, ktoré vidíte, môžete mať zadarmo. Lampičku, luster, LED svietidlo alebo trebárs aj krásny luster . Pri nákupe troch svietidiel z tejto kategórie to najlacnejšie získate úplne zadarmo! Ale tým nekončíme. Pri nákupe šiestich svietidiel získate dve najlacnejšie úplne zadarmo. Pri nákupe deviatich svietidiel potom tri zadarmo.
 
Nebojte, ponuka neplatí len na objednávku o počte desiatich osvetlenie. Čím viac objednáte, tým viac ušetríte. Teda pri kúpe napríklad tridsiatich svietidiel ich zaplatíte iba dvadsať. Desať svetiel dostanete úplne zadarmo. Táto akčná ponuka sa vzťahuje na všetko osvetlenie označené ikonou "Každej 3. svietidlo zadarmo ".
 
Všetky ponuky svietidiel zadarmo nájdete v kategórii " Každé 3. svietidlo zadarmo". Tak neváhajte a vyberte si nová značková svietidlá od špičkových európskych výrobcov! Stojacie lampy, žiarivkové svietidlá, LED osvetlenie, lustre, nástenné svietidlá, stropné osvetlenie a mnoho ďalšieho! Svietidlá možno ľubovoľne kombinovať, avšak pre uplatnenie akcie je nutné vybrať najmenej 3 kusy svietidiel, potom vám bude suma za 1 kus odpočítaná v košíku.

Autor článku:

Nina
Nina Produktový manažér

Nina sa venuje expanzii našej firmy do zahraničia a projektovému manažmentu. Miluje fotografovanie, a preto je hra so svetlom jej koníčkom. Rada Vám poradí s výberom osvetlenia pre perfektnú rodinnú fotku v interiéri alebo romantickú fotku v exteriéri.

Akcie a novinky prednostne na váš e-mail

Všetko ohľadom svietidiel, typy, vychytávky a návody. Raz za čas priamo do e-mailu.

Odhlásiť odber

Copyright © 1994 – 2019 Donoci, s.r.o., Všetky práva vyhradené.