0
Obľúbené produkty:
0

Nemáte žiadne obľúbené produkty.

Prihlásiť
Registrovať
Levy banner
Pravý banner

Zavolajte nám, sme tu pre Vás

0233 456 870 (Po-Pia, 7-18 hod.)
MENU
0 0,00
Nakupte ešte za 30
a dopravu máte ZADARMO.
MENU

Svietidlá od výrobcu Steinel

Klara

Potrebujete naozaj kvalitné vonkajšie svietidlo? Svietidlá od výrobcu Steinel vás zaručene nesklamú.

Informácie o výrobcovi

Firma Steinel bola založená v roku 1959. Už od týchto začiatkov dochádza v tejto spoločnosti k neustálemu vývoju. Firma Steinel sa môže tiež pýšiť vlastnými vývojovými centrami v Nemecku, Českej republike a Švajčiarsku. Vďaka tomu tu nájdeme inovatívne výrobky známe na celom svete. Taktiež ich výroba prebieha len vo vlastných závodoch v Nrmecku, Švajčiarsku, Rumunsku a Moldavskej republike. Aj vďaka tomu a vďaka dodržovaniu prísnych pravidiel výroby sú tieto svietidlá naozaj kvalitné a bezpečné. Výrobky takzvané Made by STEINEL sú veľmi obľúbené a cenené na celom svete. Svoju obľúbenosť získali pre svoju dobrú funkčnosť, jednoduché použitie, dlhú životnosť a tiež dobrú kvalitu za primeranú cenu.
 
Prvé senzorové svietidlo na svete bolo touto firmou vynájdené už pred 20 rokmi. Ich víziou bolo inteligentné využívanie energie. Ďalším veľkým pozitívom tejto spoločnosti je šetrnosť k životnému prostrediu. Zákazníci vďaka nízkej spotrebe energie môžu ušetriť taktiež peniaze, a aj napriek tomu budú mať komfort, ktorý tieto svietidlá ponúkajú. Svietidlá značky Steinel získali aj niekoľko ocenení za svoj perfektný dizajn a funkčnosť.

Sortiment výrobcu Steinel

Snáď najväčšiu škálu svietidiel výrobcu Steinel nájdete v kategórii vonkajších senzorových svietidiel. Tieto svietidlá s čidlom majú mnoho výhod a sú stále obľúbenejšie medzi užívateľmi. Vonkajšie senzorové svietidlo má totiž tú výhodu, že nepotrebujete vypínač. Pokiaľ teda idete domov s nákupom alebo potrebujete rýchlo nájsť kľúče od domu, stačí, keď senzorové svietidlo zaznamená pohyb a rozsvieti sa automaticky samé. Po niekoľkých sekundách, podľa nastavenia, sa opäť samé vypne. Je teda koniec so šmátraním po vypínači.
null             null
Značku Steinel, ale samozrejme nájdete tiež na mnohých ďalších vonkajších svietidlách. Môžete si vybrať zo širokej ponuky rôznych typov vonkajších svietidiel, ktoré vám zaručia spokojnosť, prvotriedny dizajn a v prvom rade bezpečie. Vonkajšie svietidlá musia totižto mať vyššie IP krytie ako tie do interiéru. So všetkými týmito požiadavkami výrobca Steinel počíta a nezabúda na bezpečnosť ani na žiadnu maličkosť. Nemusíte sa teda báť, že akonáhle vám na ne raz naprší, skratujú a prestanú fungovať a vy tak budete musieť riešiť zdĺhavú reklamáciu. Sú skutočne kvalitné, teda tento problém mať určite nebudete.
 
Aj kúpeľňové svietidlá musia mať vyššie IP krytie. Kvôli väčšej vlhkosti a potencionálnej možnosti styku s vodou je nutné mať aj toto miesto, čo sa osvetlenia týka, bezpečné. Kúpeľňové svietidlá Steinel spĺňajú všetky potrebné parametre, ktoré by mali mať.
null 
Svietidlá spoločnosti Steinel taktiež nájdete aj v mnohých ďalších kategóriách. Stretnete sa s nimi ako pri svietidlách vnútorných, tak aj vonkajších. Tiež rôzne priemyselné svietidlá v tomto rade nájdete. Pokiaľ chcete skvelú kvalitu za dobrú cenu, stačí si vybrať z našej širokej ponuky svietidiel Steinel.

Autor článku:

Klara
Klara Články, darkove_poukazy, Diskuze, Nahazovač, Objednávky / reklamace, Produkťák, Překladači, Recenzent, Speciální, Statické, Systemove_texty

Akcie a novinky prednostne na váš e-mail

Všetko ohľadom svietidiel, typy, vychytávky a návody. Raz za čas priamo do e-mailu.

Odhlásiť odber