0
Obľúbené produkty:
0

Nemáte žiadne obľúbené produkty.

Prihlásiť
Registrovať
Levy banner
Pravý banner

Zavolajte nám, sme tu pre Vás

0233 456 870 (Po-Pia, 7-20 hod.)
MENU
0 0,00
Nakupte ešte za 30
a dopravu máte ZADARMO.
MENU

Svietidlá a osvetlenie za výborné ceny

Spýtajte sa na čokoľvek

Nina

Poradím s výberom aj technickými zádrhelmi.

0233 456 870(Po-Pia, 7-20 hod.)

Spýtajte sa
 

Nina

Ako domácnosť, kancelárie, rôzne verejné budovy, tak aj záhrady okolo domov, ulica apod potrebujú svoje primerané osvetlenie.


Svietidlá dôležitou súčasťou ako interiérov, tak exteriérov nielen pre svoje funkčné vlastnosti. Aj vzhľad svietidiel hrá pri nadobudnutí svietidiel veľkú úlohu.
 
Hlavné osvetlenie miestnosti tvoria najmä lustre často i stropnice, ktoré sú oproti Lustrum menšia a hodí sa tak skôr do menších miestností, ako je kúpeľňa alebo chodba. Hlavné osvetlenie miestnosti je veľakrát zladené spolu s ďalšími doplnkovými svietidlami, ako nástenné svietidlá, bodové osvetlenie alebo stolný lampičky či podlahové lampy.
 
Svietidlá môžu mať rôzny dizajn, farby, prevedenie, počet žiaroviek apod Pri výbere svietidiel záleží len na Vás, akému vzhľadu svietidla dáte prednosť. Ponuka Vám umožňuje vyberať z moderných, klasických či dizajnových svietidiel ďalej tiež z rustikálneho, ratanhového či vitrážového alebo krištáľového osvetlenie.
 
Neponúkame len svietidlá interiérové ​​ale aj exteriérové ​​čiže vonkajšie svietidlá. Aj z tejto sekcie je naozaj z čoho vyberať. Vonkajšie lampy, senzorové svietidlá, solárne osvetlenie a mnoho ďalších svietidiel Vám ponúkame za výborné ceny.
 
Okrem iného ponúkame tiež svetelné zdroje k svietidlám, čiže nenahraditeľnú súčasť všetkého osvetlenia. Máme pre Vás k dispozícii ako klasické žiarovky tak úsporné žiarovky, halogénové žiarovky a LED zdroje.

 
                                                        

 

Autor článku:

Nina
Nina Produktový manažér

Nina sa venuje expanzii našej firmy do zahraničia a projektovému manažmentu. Miluje fotografovanie, a preto je hra so svetlom jej koníčkom. Rada Vám poradí s výberom osvetlenia pre perfektnú rodinnú fotku v interiéri alebo romantickú fotku v exteriéri.

Akcie a novinky prednostne na váš e-mail

Všetko ohľadom svietidiel, typy, vychytávky a návody. Raz za čas priamo do e-mailu.

Odhlásiť odber

Copyright © 1994 – 2019 Donoci, s.r.o., Všetky práva vyhradené.