0
Obľúbené produkty:
0

Nemáte žiadne obľúbené produkty.

Prihlásiť
Registrovať
Levy banner
Pravý banner

Zavolajte nám, sme tu pre Vás

0233 456 870 (Po-Pia, 7-18 hod.)
MENU
0 0,00
Nakupte ešte za 30
a dopravu máte ZADARMO.
MENU

Späť do školy

Koniec prázdnin je tu a s ním začiatok nového školského roka. Nezabudnite na svoje deti a zaobstarajte im nové osvetlenie, aby bol začiatok školy aspoň o trochu príjemnejší!

Ako je každý rok zvykom, s koncom leta prichádza nový školský rok. Vašim deťom sa do školy asi veľmi nechce, ale nič sa nedá robiť. Bohužiaľ s tým už nič neurobíte. Môžete im však chvíle, ktoré budú odteraz miesto hrania vonku tráviť v detskej izbe pri učení alebo vo voľných chvíľach hraním, aspoň spríjemniť. Že neviete ako? Čo tak im zaobstarať napríklad nové detské osvetlenie. S výberom vám môžu deti pomôcť, aby z nového vybavenia mali o to väčšiu radosť. 
 
null 

Centrálne osvetlenie

V prvom rade je samozrejme potrebné myslieť na hlavné alebo centrálne osvetlenie detskej izby. V ponuke detského osvetlenia si vyberiete detský luster alebo iné stropné svietidlo pre najmenších, predškolákov, ale aj deti školou povinné. Každé dieťa máva svojho detského hrdinu. Na všetko sme mysleli, a preto v našej ponuke nájdete detské svietidlá s motívmi rôznych rozprávkových detských hrdinov alebo s detskými motívmi, ako sú rôzne motýliky, kvetiny a mnoho ďaľších. Pre chlapcov je napríklad ideálny detský luster so zobrazením lietadla alebo auta. Luster do detskej izby môže mať mnoho podôb. Čo sa týka farieb, ani tu sa vo fantázii medze nekladú. Či už má vaša ratolesť vymaľovanú izbičku na ružovo, zeleno alebo inak, ku každej farbe stien môžete farebne zladiť aj svietidlá, aby sa tu  vášmu dieťati ľúbilo.
null null
Okrem detského stropného osvetlenia je tiež dôležité myslieť aj na nástenné detské svietidlá. Detské svietidlá na stenu tiež nájdete v mnohých variantoch a farbách, stačí si len vybrať. Aj tam, kde nie je jednoduchý prístup k zásuvke alebo zapojeniu k elektrickej sieti, nie je problém zaobstarať svietidlo - v ponuke pre tieto prípady máme detské osvetlenie na batérie

Osvetlenie pracovného stola

Ďaľšie osvetlenie, ktoré bez pochýb stojí za zmienku, je osvetlenie pracovného stola. Spravidla to bývajú najčastejšie rôzne stolné lampy a lampičky. Najlepšie také, ktoré si vaše dieťa natočí tak, ako samo potrebuje, poprípade je možné vyberať medzi stolnými lampami so stmievačom, vďaka ktrému sa dá nastaviť intenzita svetla. Lampička je jedným z najdôležitejších osvetlení v detskej izbe, v súčasnej dobe vyhrávajú v obľúbenosti stolné LED lampičky. LED stolné lampy vám pomôžu s úsporou elektrickej energie. Pokiaľ chcete ušetriť čo najviac miesta na pracovnom stole, existuje aj množstvo LED lampičiek s klipom, pomocou ktorého lampičku uchytíte. Vhod vám môže byť tiež LED lampička na batérie. Zohnať môžete tiež pracovné stolné lampy s množstvom vychytáviek - LED stolnú lampu s displejom, dotykovú stolnú lampu, USB LED lampičku alebo stmievateľnú stolnú lampičku. Pokiaľ máte predškoláka, bude si tu určite maľovať, školák tu bude čítať, písať úlohy a učiť sa. Tak či onak, vzhľadom k tomu, že sa už za krátko začne skoro stmievať, bude dobré osvetlenie v podobe detskej lampičky na čítanie nutnosťou. V opačnom prípade by si mohli deti prispením zlého osvetlenia pokaziť oči a to určite nechcete.
null

Lepšie zaspávanie

Tak, ako sme sa už zmienili vyššie, zanedlho sa začne stmievať omnoho skôr než doposiaľ. To znamená, že vaše deti už nebudú zaspávať za svetla a nebudú sa za svetla tiež budiť. Preto je dobré myslieť aj na kľudné zaspávanie a príjemné vstávanie. K tomuto účelu môžete svojej ratolesti zaobstarať do detskej izby napríklad nástennú lampičku priamo k posteli, ktorá bude svietiť tlmeným svetlom. Pokiaľ vaše dieťa nerado zaspáva po tme, s lampičkou to bude určite o poznanie lepšie. Rovnako tak aj prebudenie nebude tak náročné. Oslnenie dieťaťa hneľ zrána hlavným svietidlom by nemuselo byť to pravé orechové. Pri tlmenom svetle nástennej lampičky sa bude vstávať jedna radosť. A pokia v noci váš krpček občas cestuje po izbe, skvelým riešením je orientačné svietidlo alebo svietidlo so senzorom, ktoré sa rozsvieti akonáhle zaznamená v určitom priestore pohyb. Nočné detské osvetlenie bezpochýb pomohlo už množstvu detí, aby mali kľudné noci, tak neváhajte s jeho kúpou. Vyberať môžete z množstva variant, k dispozícii sú LED orientačné svietidlá alebo aj nočné orientačné svietidlá do zásuvky.
null          
 
Pokiaľ osvetlenie do detskej izby doposiaľ nemáte vyriešené, je teraz najvyšší čas to napraviť!

Akcie a novinky prednostne na váš e-mail

Všetko ohľadom svietidiel, typy, vychytávky a návody. Raz za čas priamo do e-mailu.

Odhlásiť odber

Copyright © 1994 – 2020 Donoci, s.r.o. Všetky práva vyhradené. Info o spracovaní osobných údajov. i