Na sklade máme 560 000 svietidielDopravu máte zadarmo od 30 €Predĺžená záruka na 3 roky

0233 456 870 , Po-Pia do 20:00 hod

0
Obľúbené produkty:
0

Nemáte žiadne obľúbené produkty.

Levy banner
Pravý banner
Kategórie

Solárne svietidlá

Dátum: 26.6.2014

Solárne svietidlá poskytujú nielen decentné osvetlenie záhrady, ale aj vkusnú dekoráciu.

Solárne svietidlá poskytujú nielen decentné osvetlenie záhrady, ale aj vkusnú dekoráciu. 

Princíp je jednoduchý. Cez deň chytajú svietidlá slnečné lúče, v noci ich potom premieňajú na svetlo a zaisťujú osvetlenie záhrady, vďaka ktorému bezpečne vidíte nielen prístupove cesty, ale tiež napríklad okraj bazéna.

To, kam solárne svietidlo umiestnite, je v podstate len na vás. Platí však jedno pravidlo - umiestniť čo najviac na slnko. Najlepšie k tomu teda poslúži južná strana záhrady, kde sa lampička pekne nabije a v noci potom vydrží dlho svietiť. Báť sa nemusíte ani dažďa či snehu. Vďaka zaradeniu medzi vonkajšie svietidlá sa solárne osvetlenie môže pochváliť vysokým IP krytím.

Medzi hlavné výhody solárneho osvetlenia patrí predovšetkým jednoduchá inštalácia - solárne svietidlá sú väčšinou na zapichnutie či postavenie. Ďalej tiež značná úspora elektrickej energie. Ako je známe, všetko má svoje výhody aj nevýhody, a nie inak je tomu u solárneho osvetlenia. Medzi hlavné nevýhody osvetlenia patrí malá svietivosť. Svietidlá sa totiž radia medzi osvetlenia doplnkové. Určite si s ním teda neposvietite pri nočnom grilovaní či relaxovaní v hojdacej sieti. Za zmienku určite stojí aj nutnosť výmeny batérie. To sa môže stať napríklad už po roku používania svietidla. Ale táto doba je značne individuálna.

Solárne svietidlá v našom sortimente ponúkame v neprebernom množstve prevedení. Od jednoduchých zapichovacích "tyčiek", až po prepracované sošky. Vyberte si to najvhodnejšie solárne osvetlenie pre vašu záhradu.

Copyright © 1992 – 2018 Donoci, s.r.o.