0
Obľúbené produkty:
0

Nemáte žiadne obľúbené produkty.

Prihlásiť
Registrovať
Levy banner
Pravý banner

Zavolajte nám, sme tu pre Vás

0233 456 870 (Po-Pia, 7-20 hod.)
MENU
0 0,00
Nakupte ešte za 30
a dopravu máte ZADARMO.
MENU

Solárne svietidlá

Spýtajte sa na čokoľvek

Nina

Poradím s výberom aj technickými zádrhelmi.

0233 456 870(Po-Pia, 7-20 hod.)

Spýtajte sa
 

Nina

Solárne svietidlá poskytujú nielen decentné osvetlenie záhrady, ale aj vkusnú dekoráciu.

Solárne svietidlá poskytujú nielen decentné osvetlenie záhrady, ale aj vkusnú dekoráciu. 

Princíp je jednoduchý. Cez deň chytajú svietidlá slnečné lúče, v noci ich potom premieňajú na svetlo a zaisťujú osvetlenie záhrady, vďaka ktorému bezpečne vidíte nielen prístupove cesty, ale tiež napríklad okraj bazéna.

To, kam solárne svietidlo umiestnite, je v podstate len na vás. Platí však jedno pravidlo - umiestniť čo najviac na slnko. Najlepšie k tomu teda poslúži južná strana záhrady, kde sa lampička pekne nabije a v noci potom vydrží dlho svietiť. Báť sa nemusíte ani dažďa či snehu. Vďaka zaradeniu medzi vonkajšie svietidlá sa solárne osvetlenie môže pochváliť vysokým IP krytím.

Medzi hlavné výhody solárneho osvetlenia patrí predovšetkým jednoduchá inštalácia - solárne svietidlá sú väčšinou na zapichnutie či postavenie. Ďalej tiež značná úspora elektrickej energie. Ako je známe, všetko má svoje výhody aj nevýhody, a nie inak je tomu u solárneho osvetlenia. Medzi hlavné nevýhody osvetlenia patrí malá svietivosť. Svietidlá sa totiž radia medzi osvetlenia doplnkové. Určite si s ním teda neposvietite pri nočnom grilovaní či relaxovaní v hojdacej sieti. Za zmienku určite stojí aj nutnosť výmeny batérie. To sa môže stať napríklad už po roku používania svietidla. Ale táto doba je značne individuálna.

Solárne svietidlá v našom sortimente ponúkame v neprebernom množstve prevedení. Od jednoduchých zapichovacích "tyčiek", až po prepracované sošky. Vyberte si to najvhodnejšie solárne osvetlenie pre vašu záhradu.

Autor článku:

Nina
Nina Produktový manažér

Nina sa venuje expanzii našej firmy do zahraničia a projektovému manažmentu. Miluje fotografovanie, a preto je hra so svetlom jej koníčkom. Rada Vám poradí s výberom osvetlenia pre perfektnú rodinnú fotku v interiéri alebo romantickú fotku v exteriéri.

Akcie a novinky prednostne na váš e-mail

Všetko ohľadom svietidiel, typy, vychytávky a návody. Raz za čas priamo do e-mailu.

Odhlásiť odber

Copyright © 1994 – 2019 Donoci, s.r.o., Všetky práva vyhradené.