0
Obľúbené produkty:
0

Nemáte žiadne obľúbené produkty.

Prihlásiť
Registrovať
Levy banner
Pravý banner

Zavolajte nám, sme tu pre Vás

0233 456 870 (Po-Pia, 7-18 hod.)
MENU
0 0,00
Nakupte ešte za 30
a dopravu máte ZADARMO.
MENU

Profi svietidlá s predĺženou zárukou 5 rokov

Potrebujete kvalitné a bezpečné svietidlo do vašej firmy alebo podobných komerčných priestorov? U nás si určite vyberiete, naviac s predĺženou zárukou 5 rokov.

Nepodceňujte dôležitosť svietidiel v komerčných priestoroch

Rovnako ako osvetlenie domácnosti je dôležité aj osvetlenie v rôznych komerčných, technických alebo priemyselných priestoroch. Do týchto objektov by mali svietidlá spĺňať o niečo prísnejšie kritéria ako klasické svietidlá do domácnosti. Pokiaľ teda chcete mať aj tieto miesta vo vašej firme, fabrike alebo v  podobných priemyselných halách dobre osvetlené, je potrebné vybrať tie správne svietidlá. Práve pre tieto účely sú tu profi svietidlá, ktoré sú do týchto miest určené.
null
Väčšina firiem okrem svietidiel do interiéru bude určite potrebovať tiež tie exteriérové, ktoré tu samozrejme nájdete tiež. Či už sú potrebné vnútorné alebo vonkajšie svietidlá, je dôležité myslieť na vyššie IP krytie. Vonku samozrejme kvôli dažďu, vetru alebo ďalším poveternostným vplyvom, vo vnútri je ale IP krytie nemenej dôležité práve kvôli väčšiemu množstvu prachu, nečistôt alebo ďalším cudzím telesám, ktoré môžu so svietidlom prísť do styku. V rôznych skladoch býva tiež veľká vlhkosť a chlad, čo si samozrejme žiada rovnako vyššie IP krytie. Do týchto typov hál, skladov alebo podobných komerčných priestorov sa teda odporúča IP44 a viac. Pri našich profi svietidlách toto všetko samozrejme nájdete. Ďalšie svietidlá, ktoré je možné v týchto priestoroch využiť sú technické svietidlá. Tu si môžete vybrať rôzne reflektory, a to či už klasické, tak aj napríklad LED reflektory, žiarivky alebo ďalšie priemyselné svietidlá.
null 

Predĺžená záruka 5 rokov na osvetlenie v kategórii Profi svietidlá

Tak, ako to u nás už býva, máme pre vás ešte ďalšiu veľkú výhodu. Na celé osvetlenie v kategórii Profi svietidlá získate predĺženú záruku 5 rokov. Nemusíte sa teda báť, že si vybavíte týmito profi svietidlami celú veľkú halu alebo všetky sklady, do dvoch rokov vám vypovedia službu a vy budete musieť kupovať nové. Za kvalitou svietidiel si naozaj stojíme, teda sa môžete spoľahnúť, že sa vám to určite nestane. Pokiaľ by, ale predsa len niektoré prestalo pracovať tak ako má, s touto päťročnou zárukou sa nemusíte obávať, že by ste museli neustále míňať za opravy.
Skrátka pokiaľ hľadáte tie správne kvalitné svietidlá pre vašu firmu alebo podnikanie, stačí si v kategórii profi svietidlá vybrať tie, ktoré práve vy potrebujete.

Akcie a novinky prednostne na váš e-mail

Všetko ohľadom svietidiel, typy, vychytávky a návody. Raz za čas priamo do e-mailu.

Odhlásiť odber

Copyright © 1994 – 2019 Donoci, s.r.o., Všetky práva vyhradené.