Na sklade máme 560 000 svietidielDopravu máte zadarmo od 30 €Predĺžená záruka na 3 roky

0233 456 870 , Po-Pia do 20:00 hod

0
Obľúbené produkty:
0

Nemáte žiadne obľúbené produkty.

Levy banner
Pravý banner
Kategórie

Privítajte rok 2013 novými kúpeľňovými svietidlami

Dátum: 3.1.2013

Svietidlá do kúpeľne a zima. Ako to súvisí? Presvedčíme vás, že kvalitné kúpeľňoví svietidlá sú proste v zime nevyhnutné.

Svietidlá do kúpeľne a zima. Ako to súvisí? Presvedčíme vás, že kvalitné kúpeľňoví svietidlá sú proste v zime nevyhnutné.

Zima je v plnom prúde, mráz všade okolo nás. Pre niekoho dôvod k radosti pre iného už menej. Zima býva v znamení snehu, mrazu ale tiež niekedy dažďa a vetra. A pretože nikto  vás nevie, čo z toho príde tento rok, je dobré sa pripraviť na oboje.

A ako sa najlepšie pripraviť na ďalší náročný deň? Najlepším riešenie je vyzbrojiť sa penou do kúpeľa, soľou, sviečkami a dobrou knihou. A predovšetkým kvalitnými kúpeľňovými svetlami. Predsa chceme na knihu dobre vidieť a užiť si jedinečnú relaxačnú atmosféru.
 
Aké kúpeľňové svetlá zvoliť?
 
Kúpeľňové svietidlá nástenné, stropné, závesné, bodové svietidlá, downlight... Tiež sa vám z toho všetkého točí hlava? A čo až príde na rad umiestňovanie. Položiť toto osvetlenie k zrkadlu, či radšej k dverám? Na začiatok je dobré vedieť, že každá kúpeľňa, by mala mať svoje vlastné centrálne svietidlo, osvetlenie zrkadla a tiež doplnkové svietidlá. A na každú z týchto funkcií je vhodné iné osvetlenie.
 
Centrálne kúpeľňové svietidlá
 
Centrálne kúpeľňové svietidlávytvárajú  v kúpeľni najviac svetla. Preto by sme pri výbere tohto svetla mali mať na pamäti, že centrálne osvetlenie by nemalo byť veľmi silné, ale malo by dobre osvietiť všetky miesta. Hlavné, alebo centrálne osvetlenie kúpeľne sa vytvára predovšetkým stropným svietidlom.
 
Kúpeľňové svetlá k zrkadlu.
 
Kúpeľňové svetlá, ktoré chcete umiestniť v okolí zrkadla vyžadujú veľkú pozornosť. Zvlášť dámy ocenia kvalitné a dobré zvolené osvetlenie, ktoré nebude vytvárať žiadne tiene na tvári. Osvetlenie v okolí zrkadla by malo byť rovnomerné, bez rušivých tieňov a nemalo by oslňovať. Toho je možné dosiahnuť lampami, ktoré sú namontované po stranách zrkadla.  U väčších zrkadiel sa doporučuje použiť i jedno svetlo za zrkadlom, ktoré vytvorí rovnomerné svetlo na celej veľkej zrkadlovej ploche.
 
Doplnkové (pocitové) svietidlá
 
Áno, kúpeľňové svietidlá dokážu divy. Možno to bude znieť zvláštne, ale i v kúpeľni môžete vytvárať pomocou osvetlenia rôzne nálady čo podtrhnúť zaujímavé prvky interiéru. Kúpeľňa na to totiž poskytuje rozmanité príležitosti. Môžete  zvýrazniť objekty i živly, ktoré vidíte každý deň: vodu, sklo, zrkadlo. Použitím bodových svietidiel sa dá vytvoriť jedinečná harmónia svetla, farieb a priestoru. Osvetlenie j základným nástrojom na kontrolu nálady a atmosféry, tak prečo nevyužiť práve kúpeľňové svietidlá!
 
S osvetlením sa dajú predvádzať priamo neuveriteľné kúzla! Nechajte priestor fantázií  a využívajte kúpeľňové svietidlá pre svoje majstrovské kúsky. A užite si tak jeseň vo vani plnej horúcej peny v príjemnej atmosfére vytvorenej správnym osvetlením kúpeľne. 

Copyright © 1992 – 2018 Donoci, s.r.o.