Na sklade máme 560 000 svietidielDopravu máte zadarmo od 15 €Predĺžená záruka na 3 roky

0233 456 870 , Po-Pia do 20:00 hod

0
Obľúbené produkty:
0

Nemáte žiadne obľúbené produkty.

Levy banner
Pravý banner
Kategórie

Prečo vybrať drevené osvetlenie?

Máte rádi prírodné materiály? Drevené osvetlenie vás zaujme na prvý pohľad svojim neotrelým designom.

Drevené osvetlenie

Drevo vyzerá v každom interiéri veľmi dobre. Je to tým, že tento materiál je prírodný, príjemný na pohľad a prináša do domov či bytov uvoľnenú atmosféru. Napriek tomu, že sa i nábytok v dnešnej dobe vyrába z iných materiálov než je drevo, je drevo stále nejžiadanejšie.Vyrába sa z neho celá rada bytových doplnkov, napríklad nástenné hodiny, vázy na suché kvety alebo napríklad drevené svietidlá.
 
dřevěné stínidlo 

Výber a umiestnenie svietidiel

Časy, keď uprostred miestnosti visel len jeden luster, sú preč. Dostatočné osvetlenie vytvoríme v každej miestnosti vhodnou kombináciou osvetlenia centrálneho (hlavného) a funkčného - pre prácu v kuchyni, v pracovni alebo v detskej izbe. Svietidlá by mali ladiť. V jednej miestnosti by sme nemali miešať rôzne designové štýly.
V nízkych miestnostiach volíme stropné svietidlá, ktoré sa ale naopak v miestnostiach s vysokými stropmi strácajú a nepôsobia esteticky. Vysokú miestnosť opticky zaplnia a znížia závesné svietidlá (lustre).
Široké uplatnenie nachádzajú v obytných priestoroch nástenné svietidlá, napríklad ako doplnok centrálneho osvetlenia a taktiež v predsieni či chodbe. K osvetleniu výklenkov, zrkadiel a skriní môžeme použiť bodové svietidlá, ktoré štýlovo dokreslia interiér.
Na nočných stolíkoch, v kanceláriách a pracovniach sa dobre vynímajú drevené svietidlá v podobe stolných lampičiek alebo stojacích lámp.  Také originálne lampy a lampičky pôsobia neotrelým dojmom a miestnosti prepožičajú potrebné teplo a domácu atmosféru.
 
drevene osvetleni
 

Copyright © 1992 – 2018 Donoci, s.r.o.