0
Obľúbené produkty:
0

Nemáte žiadne obľúbené produkty.

Prihlásiť
Registrovať
Levy banner
Pravý banner

Zavolajte nám, sme tu pre Vás

0233 456 870 (Po-Pia, 7-18 hod.)
MENU
0 0,00
Nakupte ešte za 30
a dopravu máte ZADARMO.
MENU

Powerbanka nielen na cesty!

Klara

Vybije sa vám telefón vždy v tu najmenej vhodnú dobu? Zaobstarajte si powerbanku a už to pre vás nebude problém.

Čo pojem powerbanka vlastne skrýva?

Niektorí už túto „vymoženosť“ poznáte, iní sa o nej práve teraz niečo dozviete. Powerbanka je v podstate jednoducho povedané záložný zdroj energie. Ten slúži spravidla najčastejšie k nabíjaniu rôznych mobilných telefónov. Je možné ju ale tiež využiť k nabitiu tabletov a podobných elektronických prístrojov. Aby vám slúžila na cestách k dobitiu batérie vášho zariadenia, ktoré potrebujete oživiť, musíte mať aj powerbanku nabitú a pripravenú k použitiu. Powerbanky sa nabíjajú väčšinou pomocou bežnej Micro USB nabíjačky pre mobilné telefóny. Teda v celom procese nie je potrebné hľadať ďalšie zbytočnosti.
 
Powerbanky sú vyrábané z rôznych materiálov. Niektoré z nich sú tiež vybavené celou radou bezpečnostných prvkov. Patrí medzi ne napríklad ochrana proti prepätiu, skratu, preťaženiu, prebitiu alebo napríklad prehriatiu.
null 

Využitie a možnosti powerbanky

Dnes tomu tak už nie je, ako keď powerbanky začínali. V ich začiatkoch ste si mohli dobiť jeden telefón a dosť. Samozrejme teraz sú tu rôzne typy powerbánk. Niektoré jednoduché a malých rozmerov, ktoré vám dobijú jeden telefón, naopak iné s niekoľkými výstupmi, kedy k nim je možné pripojiť telefónov alebo tabletov hneď niekoľko. Tiež čo sa dizajnu týka, sú teraz powerbanky pestrejšie. Na výber sú rôzne tvary, farby a tiež napríklad aj tie s displejom. Vždy sa vám však pohodlne zmestia do kabelky alebo pánom do vrecka. Ich dobíjanie je tiež rôzne. Niektoré powerbanky sa dobíjajú cez kábel, iné sú naopak na bezdrôtové nabíjanie.
 
Pokiaľ stále powerbanku nemáte a myslíte si, že by ste ju nevyužili, teraz vás určite presvedčíme o opaku. Nie je snáď nikto, komu by sa nestala bežná situácia, kedy nutne potrebuje zavolať alebo ide po tme domov a vybije sa mu telefón. Až v týchto situáciách človek zistí, ako je vlastne na svojom telefóne závislý. Práve pre tieto účely je tu powerbanka, ktorú jednoducho rýchlosťou blesku pripojíte k vášmu mobilu a ten týmto úkonom dobijete. Mnoho telefónov tiež už nemá veľkú kapacitu a veľakrát sa pri užívaní môže stať, že už na obed vidíte na displeji len niekoľko percent energie. Aj v tomto prípade vás môže práve powerbanka zachrániť. Tiež napríklad navigácia v aute vám môže spotrebovať veľké množstvo batérie. Aj tu teda môže powerbanka zasiahnuť.
null 
Skrátka a jednoducho. Powerbanky sú naozaj pre každého. Nie je snáď nikto, kto by jej možnosti záložnej energie aspoň občas nepotreboval, alebo aj nevyužil. Vyskúšajte ju a zas si svoj život o niečo zjednodušíte!

Autor článku:

Klara
Klara Články, darkove_poukazy, Diskuze, Nahazovač, Objednávky / reklamace, Produkťák, Překladači, Recenzent, Speciální, Statické, Systemove_texty

Akcie a novinky prednostne na váš e-mail

Všetko ohľadom svietidiel, typy, vychytávky a návody. Raz za čas priamo do e-mailu.

Odhlásiť odber