0
Obľúbené produkty:
0

Nemáte žiadne obľúbené produkty.

Prihlásiť
Registrovať
Levy banner
Pravý banner

Zavolajte nám, sme tu pre Vás

0233 456 870 (Po-Pia, 7-20 hod.)
MENU
0 0,00
Nakupte ešte za 30
a dopravu máte ZADARMO.
MENU

Po novom máme svietidlá od rakúskeho výrobcu Esto

Spýtajte sa na čokoľvek

Nina

Poradím s výberom aj technickými zádrhelmi.

0233 456 870(Po-Pia, 7-20 hod.)

Spýtajte sa
 

Nina

Aktuálne u nás zoženiete osvetlenie od viac ako 30 preverených značiek. Po novom sme tiež zariadili svietidlá od rakúskeho výrobcu Esto, ktorý kladie veľký dôraz na design.

Aktuálne u nás zoženiete osvetlenie od viac ako 30 preverených značiek. Po novom sme tiež zariadili svietidlá od rakúskeho výrobcu Esto, ktorý kladie veľký dôraz na design. 

Svietidla Esto – takmer päťdesiatročná história

Stále viac ľudí neberie interiérové osvetlenie len ako nutný a funkčný prvok, ale očakáva sa, že svetlo miestnosť výrazne premení a designovo dotvorí. S touto víziou pracuje aj rakúsky výrobca Esto, ktorého produkty si v našom e-shope môžete po novom zakúpiť. Konkrétne sú zastúpené predovšetkým stropné svetlá a designové stolné lampy. Zaujímavosťou je, že pri návrhu svietidiel Esto sú designéri ovplyvňovaný kultúrnou tradíciou troch štátov - Rakúska, Talianska a Slovinska.

Značka Eglo, teraz sídliaca v meste Velden, bola založená v roku 1969 a postupne sa vypracovala na kvalitného výrobcu, ktorý sa môže radiť na úroveň preslávených značiek Eglo či Philips. Veríme, že tiež vaše izby svetlá Esto rozžiaria a budete s nimi spokojní radu rokov. 

Radi by sme vás upozornili, že vzhľadom k tomu, že sa jedná predovšetkým o designové osvetlenie, býva dodacia lehota jeden až dva týždne.

 

Stolná lampa Erica od rakúskeho výrobcu Esto

Autor článku:

Nina
Nina Produktový manažér

Nina sa venuje expanzii našej firmy do zahraničia a projektovému manažmentu. Miluje fotografovanie, a preto je hra so svetlom jej koníčkom. Rada Vám poradí s výberom osvetlenia pre perfektnú rodinnú fotku v interiéri alebo romantickú fotku v exteriéri.

Akcie a novinky prednostne na váš e-mail

Všetko ohľadom svietidiel, typy, vychytávky a návody. Raz za čas priamo do e-mailu.

Odhlásiť odber

Copyright © 1994 – 2019 Donoci, s.r.o., Všetky práva vyhradené.