0
Obľúbené produkty:
0

Nemáte žiadne obľúbené produkty.

Prihlásiť
Registrovať
Levy banner
Pravý banner

Zavolajte nám, sme tu pre Vás

0233 456 870 (Po-Pia, 7-18 hod.)
MENU
0 0,00
Nakupte ešte za 30
a dopravu máte ZADARMO.
MENU

Objavte výhody LED pásikov

Klara

Máte chuť si váš dom spestriť? Využite kúzlo LED pásikov.

LED pásiky a ich výhody

Opäť je tu čas, kedy sa zavčasu stmieva a aj ráno je už dlhšie tma. Áno. Práve začína obdobie, kedy už prevažnú väčšinu voľného dňa nebudete tráviť vonku, ale doma. V teple rodinného krbu. Je teda potrebné si váš dom upraviť tak, aby ste sa tu cítili komfortne a príjemne. Ako skvelý dizajnový doplnok, ktorý vám poskytne aj menšiu intenzitu svetla, vám môžu slúžiť LED pásiky. Ich využitie je rôzne a inštalácia je veľmi jednoduchá.
Čo sa teda zapojenia a umiestnenia LED pásika týka, nemusíte si robiť veľké starosti, že by ste to všetko nezvládli sami. LED pásiky sú pružné a ich spodná strana je samolepiaca. To pre vás znamená jediné. Stačí LED pásik len vziať a nalepiť na požadovanú plochu.
null               null
Pokiaľ ešte k tomu máte radi farby, môžete okrem klasických diódových LED pásikov siahnuť tiež po RGB LED pásikoch. Je to prakticky rovnaký LED pásik, ale s tým rozdielom, že je osadený diódami troch farieb – modrej, červenej a zelenej. Tieto RGB LED pásiky sú tiež známe pod názvom farebné LED pásiky. Dá sa povedať, že je to v podstate len modernejšia a lepšia verzia klasických LED pásikov a majú výhodu farebného svietenia. K ním je taktiež potrebné trafo a samozrejme aj ovládač, aby ste si mohli všetko nastaviť tak, ako potrebujete.

Umiestnenie LED pásikov

Či už ste sa teda rozhodli pre klasické diodové LED pásiky alebo pokročilejšie RGB LED pásiky, možno teraz len premýšľate, kam sa vám budú hodiť najviac. Skvelo môžu vyzerať napríklad na rôznych obývacích stenách, pod policami alebo s nimi môžete rôzne olemovať skrine. Vhodné je ale tiež napríklad schodisko, spodná strana kuchynskej linky alebo rôzne zrkadlá. Môžu skrátka vyzerať veľmi vkusne na mnohých miestach. Naviac majú jedno veľké pozitívum, ktoré určite oceníte. Tak ako všetky ďalšie LED svietidlá sú totiž veľmi úsporné, neminiete s nimi žiadne veľké sumy za prevádzku. Teda nielen že skvelo vyzerajú, zároveň s nimi aj ušetríte. Skúste sa presvedčiť sami!
               
 

Autor článku:

Klara
Klara Články, darkove_poukazy, Diskuze, Nahazovač, Objednávky / reklamace, Produkťák, Překladači, Recenzent, Speciální, Statické, Systemove_texty

Akcie a novinky prednostne na váš e-mail

Všetko ohľadom svietidiel, typy, vychytávky a návody. Raz za čas priamo do e-mailu.

Odhlásiť odber