0
Obľúbené produkty:
0

Nemáte žiadne obľúbené produkty.

Prihlásiť
Registrovať
Levy banner
Pravý banner

Zavolajte nám, sme tu pre Vás

0233 456 870 (Po-Pia, 7-20 hod.)
MENU
0 0,00
Nakupte ešte za 30
a dopravu máte ZADARMO.
MENU

Novo v predaji designové osvetlenie Philips Lirio

Spýtajte sa na čokoľvek

Nina

Poradím s výberom aj technickými zádrhelmi.

0233 456 870(Po-Pia, 7-20 hod.)

Spýtajte sa
 
Novo v predaji designové osvetlenie Philips Lirio

Nina

Moderné prevedenie a pritom cenovo prístupné širokým vrstvám. Také sú designové svietidlá z rady Lirio od svetoznámeho výrobcu Philips. Pozrite sa, aké lustre či lampy teraz frčia.

Moderné prevedenie a pritom cenovo prístupné širokým vrstvám. Také sú designové svietidlá z rady Lirio od svetoznámeho výrobcu Philips. Pozrite sa, aké lustre či lampy teraz frčia.  

Dominujú oblé tvary a biele a čierne prevedenia

Staré príslovie vraví: v jednoduchosti je krása. A keď sa pozriete na nové moderné svetlá Philips z rady Lirio tak presne v tomto duchu sa designéri riadili. Zastúpené sú predovšetkým oblé tvary, z farieb prevažuje biela a čierna, vďaka čomu sa svietidlá ľahko kombinujú s ostatnými doplnkami v interiéri. Na druhú stranu ale nemusíte mať obavu, že by tieto designové novinky boli len na okrasu a nezaistili by to prvoradé - dostatok svetla. Naopak. Často, hlavne v stropných bodových modeloch, je prítomných viac svetelných zdrojov. 

Designový luster Philip LirioStropné bodové osvetlenie Philip Lirio

Designové lustre a lampy s technológiou LED

Medzi ďalšie prednosti týchto trendy svietidiel patrí ich príklon k technológii LED, vďaka ktorej výrazne znížite spotrebu elektrickej energie. Zmieniť môžeme rovnako využívanie odolných materiálov a precízne prevedenie zaisťujúce dlhú životnosť. 
Že sme si kvalitou designového osvetlenia Philips Lirio istý, dokazuje fakt, že zdarma bez príplatku poskytujeme záruku 3 roky. 
Na záver by sme Vás radi upozornili, že vzhľadom k tomu, že sa jedná o špeciálnejší sortiment, svietidlá z rady Lirio nemáme skladom, ale bývajú dostupné do jedného až dvoch týždňov. Ďakujeme za pochopenie. 

Stmievateľná stolná lampa z rady LirioLED stolná lampa retroplanet

Designová stolná LED lampička PiculetStmievateľná stojacia lampa Posada

Autor článku:

Nina
Nina Produktový manažér

Nina sa venuje expanzii našej firmy do zahraničia a projektovému manažmentu. Miluje fotografovanie, a preto je hra so svetlom jej koníčkom. Rada Vám poradí s výberom osvetlenia pre perfektnú rodinnú fotku v interiéri alebo romantickú fotku v exteriéri.

Akcie a novinky prednostne na váš e-mail

Všetko ohľadom svietidiel, typy, vychytávky a návody. Raz za čas priamo do e-mailu.

Odhlásiť odber

Copyright © 1994 – 2019 Donoci, s.r.o., Všetky práva vyhradené.