Na sklade máme 560 000 svietidielDopravu máte zadarmo od 30 €Predĺžená záruka na 3 roky

0233 456 870 , Po-Pia do 20:00 hod

0
Obľúbené produkty:
0

Nemáte žiadne obľúbené produkty.

Levy banner
Pravý banner
Kategórie

Mamičkám ku Dňu matiek

Oslávme dnes tie, ktoré nám život dali, aby prirodzenosť a poslanie života svojho naplnili...

Vážme si jedinečnosť osoby, s ktorou sa spája slovíčko mamička, ktorá nám možno ako jediná či jedna z mála praje v živote len to najlepšie.
Myslite na dotyčnú, vášho spojenca v dobrom a zlom a doprajte jej v tento deň pocit výnimočnosti odmenou za bezpodmienečnú lásku, ktorú vás obdarúva každým dňom svojho života, bez toho aby ste to tušili.

Poteší všetko od srdca

Radosť vedľa vyjadrených citov môže urobiť i pekná vec, ktorú vaša mamička ocení i v bežnom živote. Určite ju tak potešíte praktickým a vkusným doplnkom, ktorý rozjasní jej domácnosť, a to v podobe nového osvetlenie.
 
Aj zdanlivo obyčajná stojacia lampa do obývacej izby alebo spálne či lampička k písaciemu stolu dokážu vykúzliť príjemnú intímnu atmosféru, zvlášť vtedy ak, zaobstaráte svietidlo stmievateľné, u ktorého sa krásne snúbi efektnosť s praktickosťou.
Priaznivci väčších a okázalejších darov môžu siahnuť po niektorom z lustrov, ktorých máme v našej ponuke naozaj veľa. Vyberať môžete z rôzných druhov i štýlov.
Moderné mamičky, u ktorých sú v kurze i novšie technológie, môžu uvítať efektné osvetlenie a všestranné využitie LED páskov, alebo priamo revolučnú novinku v podobe inteligentného osvetlenia, s ním budú môcť pohodlne, pomocou jedného tlačítka na ovládači alebo i cez mobil, ovládať na diaľku každé svietidlo v dome.
Okrem osvetlenia interiéru však môžete mamičkám doladiť i záhradu či balkón pomocou vonkajšieho osvetlenia, ktoré bude za teplých letných večerov bezpochyby veľmi využívané.
 
Možností k výberu vhodného daru je na našom e-shopu mnoho, pokiaľ však potrebujete načerpať inšpiráciu, navštívte sekciu

Mamičkám a ich deťom

Keďže všetci potrebujeme tu svoju mamičku a v živote každého z nás, či už v akomkoľvek veku, nájdu sa okamihy, kedy by sme ju mali radi po svojom boku, prajeme im dlhé roky plnohodnotného života a hlavne to najdôležitejšie pre ne samotné, a tím sú ich zdravé a šťastné deti.
                                                                                              . . .
 
... pre teplo domova a náruč tvoju, vracať sa budem stále ...

Copyright © 1992 – 2018 Donoci, s.r.o.