Na sklade máme 560 000 svietidielDopravu máte zadarmo od 30 €Predĺžená záruka na 3 roky

0233 456 870 , Po-Pia do 20:00 hod

0
Obľúbené produkty:
0

Nemáte žiadne obľúbené produkty.

Levy banner
Pravý banner
Kategórie

LED lampička s klipom – praktický pomocník

Dátum: 24.2.2016

Nie každý má v byte priestor pre rozloženú lampu. Nie každý byt je ľahko osvetliteľný klasickým svietidlom. Obidva tieto prípady rieši LED lampička s klipom.

Nie každý má v byte priestor pre rozloženú lampu. Nie každý byt je ľahko osvetliteľný klasickým svietidlom. Obidva tieto prípady rieši LED lampička s klipom, ktorá sa stáva vďaka svojej flexibilite stále populárnejšia.

LED lampička s klipom šetrí miesto

Nevýhodou klasických lámp je, že zaberajú priestor. Nech už sa jedná o stojacie či stolné svietidlá, vždy im musíme vyhradiť aspoň minimálne miesto na podlahe či stole. To môže byť zvlášť v malých bytoch problém. Rovnako ľudom, ktorí pre prácu pri stole potrebujú jeho celú plochu, nemusí bežná stolná lampička vyhovovať. Veľkým plusom lampy na klip je, že k umiestneniu nevyžaduje takmer žiadny priestor, teda je vhodná do každého interiéru. 

Použiteľná aj v zle dostupných priestoroch

Vo veľa bytoch existujú miesta, kam sa s bežným svietidlom nedostanete. Príkladom môžu byť poschodové postele, či rôzne mezonetové poschodia, na ktorých nie je k dispozícii nočný stolík, teda ako jediná možnosť nočného osvetlenia pripadá do úvahy LED lampička s klipom. Je ľahko uchytiteľná napríklad na poličku, či okraj postele. Rovnako môže byť skvelým riešením pre detské izby, kde existuje riziko, že Vaše ratolesti pri hraní bežnú stojaciu lampu prevrhnú. 

Lampa s klipomLED lampa s klipom SWAN

Dlhá záruka a okúzľujúci design

Tieto svietidlá Vás dostanú vďaka svojím praktickým vlastnostiam. Samozrejmosťou je nastaviteľnosť smeru svetla a tvarovateľnosť krku. U niektorých z nich je namiesto žiarovky bodové svetlo, čo umožňuje ešte presnejšie zacielenie. Rovnako u množstva produktov ponúkame nadštandardnú dĺžku záruky, čo je známka toho, že si za kvalitou našich produktov stojíme. 

Možno sa Vám pri pojme lampa s klipom vybaví tradičný zvonovitý tvar svietidla na krátkom krčku. Niekto môže mať obavy, že si zaobstaraním týchto lampičiek pokazí pracne vybudovaný štýl interiéru. Avšak tento zažitý predsudok už dávno nie je pravdou, lampičky sa teraz vyrábajú v množstve nepreberných designových variáciách. Niektoré z nich si svojou eleganciou nezadajú s klasickým osvetlením. Teda určite si vyberiete produkt, ktorý sa do Vášho interiéru bude hodiť. 

Copyright © 1992 – 2018 Donoci, s.r.o.