0
Obľúbené produkty:
0

Nemáte žiadne obľúbené produkty.

Prihlásiť
Registrovať
Levy banner
Pravý banner

Zavolajte nám, sme tu pre Vás

0233 456 870 (Po-Pia, 7-20 hod.)
MENU
0 0,00
Nakupte ešte za 30
a dopravu máte ZADARMO.
MENU

Kúpeľňa

Spýtajte sa na čokoľvek

Nina

Poradím s výberom aj technickými zádrhelmi.

0233 456 870(Po-Pia, 7-20 hod.)

Spýtajte sa
 

Nina

Kúpeľňové svietidlá - efektívne osvetlenie. Kvalitne a vhodne zvolené kúpeľňové svietidlá sú základom príjemnej atmosféry vo vašej kúpeľni.

Kvalitne a vhodne zvolené kúpeľňové svietidlá sú základom príjemnej atmosféry vo vašej kúpeľni.

Ako každá miestnosť musí aj kúpeľňa mať nejaké centrálne svietidlo. Pre tento účel sa najčastejšie volia stropné kúpeľňové svietidlá. Tie poskytnú dostatočné osvetlenie celého priestoru pre každodenné sprchovanie a ďalšie činnosti. Pre tie špecifické, ako napríklad líčenie či holenie sa, je dobré využiť kúpeľňové svietidlá špeciálne. Tými sú napríklad nástenné svietidlá či priamo svietidlá vhodné na osvetlenie priestoru okolo zrkadla.
 
Čím ďalej častejšie sa k osvetleniu kúpeľne používajú aj svietidlá bodové. Konkrétne typ downlight  (podhľadové svietidlá). Tento typ svietidiel síce priamo nepatrí medzi kúpeľňové svietidlá, a preto si musíme dať pozor na pár vecí.
 
Jednou z nich je IP krytie. Kúpeľňové svietidlá (a nielen typu downlight), musia mať IP krytie najmenej 44. Potom ich môžete bezpečne využiť pre osvetlenie kúpeľne, pretože sú chránené pred striekajúcou vodou. A to sa môže v kúpeľni prihodiť veľmi ľahko.
 
Kúpeľňové svietidlá ponúkajú širokú škálu farieb, typov a prevedení. Je len na vás, ktoré z nich zvolíte pre spríjemnenie rána či večerného kúpeľa.

Autor článku:

Nina
Nina Produktový manažér

Nina sa venuje expanzii našej firmy do zahraničia a projektovému manažmentu. Miluje fotografovanie, a preto je hra so svetlom jej koníčkom. Rada Vám poradí s výberom osvetlenia pre perfektnú rodinnú fotku v interiéri alebo romantickú fotku v exteriéri.

Akcie a novinky prednostne na váš e-mail

Všetko ohľadom svietidiel, typy, vychytávky a návody. Raz za čas priamo do e-mailu.

Odhlásiť odber

Copyright © 1994 – 2019 Donoci, s.r.o., Všetky práva vyhradené.