Na sklade máme 560 000 svietidielDopravu máte zadarmo od 30 €Predĺžená záruka na 3 roky

0233 456 870 , Po-Pia do 20:00 hod

0
Obľúbené produkty:
0

Nemáte žiadne obľúbené produkty.

Levy banner
Pravý banner
Kategórie

Kúpeľňa

Dátum: 5.5.2014

Kúpeľňové svietidlá - efektívne osvetlenie. Kvalitne a vhodne zvolené kúpeľňové svietidlá sú základom príjemnej atmosféry vo vašej kúpeľni.

Kvalitne a vhodne zvolené kúpeľňové svietidlá sú základom príjemnej atmosféry vo vašej kúpeľni.

Ako každá miestnosť musí aj kúpeľňa mať nejaké centrálne svietidlo. Pre tento účel sa najčastejšie volia stropné kúpeľňové svietidlá. Tie poskytnú dostatočné osvetlenie celého priestoru pre každodenné sprchovanie a ďalšie činnosti. Pre tie špecifické, ako napríklad líčenie či holenie sa, je dobré využiť kúpeľňové svietidlá špeciálne. Tými sú napríklad nástenné svietidlá či priamo svietidlá vhodné na osvetlenie priestoru okolo zrkadla.
 
Čím ďalej častejšie sa k osvetleniu kúpeľne používajú aj svietidlá bodové. Konkrétne typ downlight  (podhľadové svietidlá). Tento typ svietidiel síce priamo nepatrí medzi kúpeľňové svietidlá, a preto si musíme dať pozor na pár vecí.
 
Jednou z nich je IP krytie. Kúpeľňové svietidlá (a nielen typu downlight), musia mať IP krytie najmenej 44. Potom ich môžete bezpečne využiť pre osvetlenie kúpeľne, pretože sú chránené pred striekajúcou vodou. A to sa môže v kúpeľni prihodiť veľmi ľahko.
 
Kúpeľňové svietidlá ponúkajú širokú škálu farieb, typov a prevedení. Je len na vás, ktoré z nich zvolíte pre spríjemnenie rána či večerného kúpeľa.

Copyright © 1992 – 2018 Donoci, s.r.o.