0
Obľúbené produkty:
0

Nemáte žiadne obľúbené produkty.

Prihlásiť
Registrovať
Levy banner
Pravý banner

Zavolajte nám, sme tu pre Vás

0233 456 870 (Po-Pia, 7-20 hod.)
MENU
0 0,00
Nakupte ešte za 30
a dopravu máte ZADARMO.
MENU

Bodové svietidlá budujú atmosféru

Spýtajte sa na čokoľvek

Nina

Poradím s výberom aj technickými zádrhelmi.

0233 456 870(Po-Pia, 7-20 hod.)

Spýtajte sa
 

Nina

Centrálne osvetlenie je fajn, ale na romantiku nie je práve dvakrát ideálne. Chcete - chcete vytvoriť tú správnu romantickú či relaxačné atmosféru, určite stavte na bodové svietidlá.

Centrálne osvetlenie je fajn, ale na romantiku nie je práve dvakrát ideálne. Chcete - chcete vytvoriť tú správnu romantickú či relaxačné atmosféru, určite stavte na bodové svietidlá.
 

Bodové svietidlá zaručí nielen úžasnú atmosféru, ale aj perfektnú funkčnosť a praktickosť. Ich veľkou výhodu je predovšetkým to, že sa s nimi dá ľahko pohybovať, čo zaisťuje, že toto svietidlo bude vždy svietiť tam, kam má. Môžete si ich nakloniť, kam len chcete a osvietiť napríklad tmavý kút alebo váš obľúbený obraz.
 
Bodové svietidlá nájdu uplatnenie v každej miestnosti. V kuchyni pod kuchynskou linkou, v obývačke v rôznych výklenkoch, u poličiek či skríň a v spálni pri posteli či policou. Ak potrebujete zamerať viac svetla na určitý objekt, s týmito svietidlami to nie je problém. Môžete si s nimi bez problémov pootočiť, ako práve v daný okamih potrebujete.
 
Moderné bodové svietidlá sa môžu tiež stať netradičným dekoračným prvkom vašej izby. Sú vyrobené v rôznych farebných a tvarových variáciách. Rovnako tak disponujú škálou mnohých rôznorodých materiálov a povrchových úprav. Preto si určite vyberiete to pravé bodové svietidlo pre váš interiér.
 
Bodové svietidlá zažívajú v posledných rokoch skutočný boom a nemali by chýbať ani vo vašej domácnosti. Budete určite milo prekvapení!

Autor článku:

Nina
Nina Produktový manažér

Nina sa venuje expanzii našej firmy do zahraničia a projektovému manažmentu. Miluje fotografovanie, a preto je hra so svetlom jej koníčkom. Rada Vám poradí s výberom osvetlenia pre perfektnú rodinnú fotku v interiéri alebo romantickú fotku v exteriéri.

Akcie a novinky prednostne na váš e-mail

Všetko ohľadom svietidiel, typy, vychytávky a návody. Raz za čas priamo do e-mailu.

Odhlásiť odber

Copyright © 1994 – 2019 Donoci, s.r.o., Všetky práva vyhradené.