Na sklade máme 560 000 svietidielDopravu máte zadarmo od 30 €Predĺžená záruka na 3 roky

0233 456 870 , Po-Pia do 20:00 hod

0
Obľúbené produkty:
0

Nemáte žiadne obľúbené produkty.

Levy banner
Pravý banner
Kategórie

Akcia na LED svetlá – úspora nadvakrát

Dátum: 24.3.2016

Teraz máme v akcii cez 700 LED svietidiel a žiaroviek. Nielen že ušetríte pri nákupe, ale hlavne budete roky šetriť peniaze za nižšiu spotrebu elektrickej energie.

Teraz máme v akcii cez 700 LED svietidiel a žiaroviek. Nielen že ušetríte pri nákupe, ale hlavne budete roky šetriť peniaze za nižšiu spotrebu elektrickej energie. 

LED žiarovky v akcii – už od 2,60 EUR

Kto by nechcel ušetriť? a keď už to bude ešte po dlhší časový úsek o to lepšie! s 9W LED žiarovkou totiž môžete pri bežnom svietené piatich hodín denne ušetriť viac ako 15,50 EUR ročne - pokiaľ by sme to porovnávali s klasickou vláknovou žiarovkou s výkonom 60 W s rovnakou svietivosťou. 

LED žiarovka lacnoNáš e-shop vďaka tomu, že je najväčším predajcom osvetlenia na slovenskom trhu, vám môže ponúknuť ceny, ktoré inde neuvidíte. K dispozícii sú LED žiarovky v akcii s rôznymi výkonmi, veľkosťami a závitmi. Niektoré sú vhodné skôr do bodoviek či zakrytých tienidiel, iné vďaka klasickému baňkovému tvaru sú vhodné do lampičiek alebo designových lustrov. 

Zaobstarajte si moderné osvetlenie výhodne

Lacno u nás zoženiete teraz nielen LED žiarovky, ale tiež LED svietidlá, ktoré v sebe už majú zabudované diódy. Aktuálne sme zlacnili cez 700 modelov a zľavy sú často viac ako 60%. Zastúpené sú detské lampy, prisadené stropné svietidlá, zapustené bodovky aj nástenné svetlá do kúpeľne. A pretože sa pomaly vracia na Slovensko teplé počasie, do výpredaja sme zaradili aj vonkajšie LED osvetlenie vrátane solárneho. 

Veríme, že si z našej ponuky vyberiete aj naše LED svetlá Vám budú dlho bezproblémovo svietiť.

Copyright © 1992 – 2018 Donoci, s.r.o.