0
Obľúbené produkty:
0

Nemáte žiadne obľúbené produkty.

Prihlásiť
Registrovať
Levy banner
Pravý banner

Zavolajte nám, sme tu pre Vás

0233 456 870 (Po-Pia, 7-18 hod.)
MENU
0 0,00
Nakupte ešte za 30
a dopravu máte ZADARMO.
MENU

1. mája oslávime sviatok práce

Nina

1. máj nie je len lásky čas. Je to tiež sviatok práce. Čo tak si voľný deň naviac užiť napríklad na záhrade pri grilovaní.

1. máj nám prinesie voľný deň naviac

Každý z vás určite vie, čo znamená dátum 1. máj. Tento deň oslavujeme sviatok práce. Jedná sa o robotnícky sviatok, ktorý sa oslavuje už od roku 1890. Tento deň nám každoročne prinesie tiež jednu pozitívnu vec. A to hlavne pre pracujúcich a školákov. 1. mája je totižto voľno. Čo tak to využiť a pozvať si priateľov na príjemnú grilovačku? Aby vám bolo vonku príjemne a hlavne, aby všetko fungovalo ako má, potrebujete mať za prvé kvalitné svietidlo, ktoré vám bude dobre svietiť a za druhé doplnkové vonkajšie svietidlá, ktoré vám navodia príjemnú atmosféru. V prípade ak máte vyriešený prívod elektrickej energie, oceníte rôzne nástenné alebo stropné svietidlá. Tie vám vonkajší priestor dobre osvetlia, takže na vaše perfektne pripravené jedlo a pitie dobre uvidíte.
null                         null
V prípade ak máte napríklad ďalší vchod priamo do kuchyne, bude sa vám okrem hlavného nástenného alebo stropného svietidla hodiť tiež napríklad nejaké to záhradné svietidlo so senzorom. Nebudete musieť neustále rozsväcovať a zhasínať. Akonáhle totiž toto senzorové svietidlo zaznamená pohyb, rozsvieti sa a za niekoľko sekúnd zas zhasne. Môžete tak mať plné ruky a aj napriek tomu na cestu dobre uvidíte.
null  
Čo sa doplnkových svietidiel do vášho exteriéru týka, tu máme na mysli rôzne solárne svietidlá. Ako doplnkové ich uvádzame preto, že ich svetlo nie je moc silné, ale aj napriek tomu napríklad k prechodu po záhradnej cestičke alebo k osvetleniu záhradky s kvetinami sú dostatočné. Na vašu skalku môžete využiť tiež ponuku solárnych svietidiel rôznych trpaslíkov alebo podobných postavičiek.
null 

1. máj nie je len sviatok práce, je to tiež „lásky čas“

Okrem toho, že je 1. máj sviatok práce, ktorý nám prináša voľný deň, je to tiež deň pre zamilovaných. Všetci určite vieme, že všetky ženy by mali dostať bozk pod rozkvitnutou čerešňou. Čo im, ale aj taký bozk obzvláštniť? Že neviete ako? A čo napríklad práve tú čerešňu na vašej záhrade ovešať rôznymi farebnými solárnymi reťazami, ktoré v prítmí dodajú i takému obyčajnému bozku väčší rozmer. Verte, že po takom prekvapení vaša drahá na tento deň bude ešte dlho spomínať. Mnoho týchto solárnych reťazí alebo rôznych solárnych svetielok je na batérie. Nemusíte tak riešiť ako k stromu natiahnuť elektrinu, aby ste mohli tento nápad uskutočniť. Doma potom naviac môžete svoju drahú alebo drahého prekvapiť nejakou tou dekoráciou alebo interiérovým svietidlom v tvare srdca alebo rôznymi zamilovanými dekoráciami.
null
Na 1. mája teda určite nezabudnite. Sviatok práce a deň zamilovaných v jednom je potrebné pripomenúť si a užiť si ho.

Autor článku:

Nina
Nina Produktový manažér

Nina sa venuje expanzii našej firmy do zahraničia a projektovému manažmentu. Miluje fotografovanie, a preto je hra so svetlom jej koníčkom. Rada Vám poradí s výberom osvetlenia pre perfektnú rodinnú fotku v interiéri alebo romantickú fotku v exteriéri.

Akcie a novinky prednostne na váš e-mail

Všetko ohľadom svietidiel, typy, vychytávky a návody. Raz za čas priamo do e-mailu.

Odhlásiť odber