Na sklade máme 560 000 svietidielDopravu máte zadarmo od 30 €Predĺžená záruka na 3 roky

0233 456 870 , Po-Pia do 20:00 hod

0
Obľúbené produkty:
0

Nemáte žiadne obľúbené produkty.

Levy banner
Pravý banner
Kategórie

Svietidlá EGLO Lamello

Štýlové a nadčasové. Aj tak možno nazvať kolekcie svietidiel od rakúskej firmy EGLO, ktoré sa nesú v duchu vycibreného vkusu a elegancie.

Svetoznáma rakúska firma EGLO, pôsobiaca na trhu s osvetlením už takmer 50 rokov, je zárukou kvality, krásneho prevedenia a priaznivých cien. A nie je tomu inak ani u svietidiel sérií TINDORI, COSSANO a STELLATO. 

Drevo s nádychom luxusu

Svietidlá sa vyrábajú najmä v prevedení drevo v kombinácii s kovom či plastom, ktorév niekomspočiatku môžu vyvolať dojem klasického štýlu, avšak po zahliadnutí svietidiel, tvorených z lamiel (tenkých líšt) zistíte, že sa jedná o veľmi modernú a dizajnovú záležitosť.

Kolekcia svietidiel, ktorá neomrzí

V kolekciách TINDORI a COSSANO nájdete najmä lustre a stolové lampy, kolekcia STELLATO ponúka naviac stojacie lampy a nástenné svietidlá. Doladiť si tak týmito jedinečnými kúskami môžete buď konkrétnu miestnosť alebo ich premyslene rozmiestniť po celej domácnosti.
Kuchyňu či obývačku tak môže zdobiť luster, ktorý bude bezpochyby neprehliadnuteľnou dominantou, pričom celkový dojem môže dotvoriť stojacia lampa pri gauči či stolná lampa na stolíku alebo na poličke. Vynímať sa na stenách alebo v chodbe potom môžu svietidlá nástenné.
Variant pre ich umiestnenie podľa jednotlivých miestností je veľa, najmä keď sú tieto svietidlá v prevedení moderných a nadčasových farieb, ktoré snáď nikdy neomrzia a hodia sa naozaj ku všetkému. Vyberať môžete z bielej, hnedej a prírodnej.
 
Svietidlá sú vhodné ako do interiéru, tak i k vonkajšiemu použitiu. Sú vcelku nenáročné na údržbu a zvolené materiály vám zaistia bezpečnosť, odolnosť a dlhú životnosť.
 
Tieto svietidlá si vás bezpochyby podmania! Nechajte sa teda unášať na vlne sofistikovanej jednoduchosti a elegancie a dodajte nimi vášmu obydliu nápaditosť a iskru.
 
 
 

Súvisiaci tovar

Copyright © 1992 – 2018 Donoci, s.r.o.