Na sklade máme 560 000 svietidielDopravu máte zadarmo od 30 €Predĺžená záruka na 3 roky

0233 456 870 , Po-Pia do 20:00 hod

0
Obľúbené produkty:
0

Nemáte žiadne obľúbené produkty.

Levy banner
Pravý banner
Kategórie

Moderné LED stolné lampy s displejom

Ďalšou prepracovanou záležitosťou, v ktorej sa funkčnosť snúbi s praktickosťou a vkusným prevedením, sú LED stolné lampy s displejom.

LED stolné lampy s displejom budú šikovným pomocníkom nielen na váš pracovný stol.
Okrem zobrazenia aktuálneho času a dátumu disponujú tiež funkciami ako sú budík, kalendár či teplota.

Sami si zvoľte najvhodnejšiu farbu svetla

Niektoré z týchto lámp sú dokonca stmievateľné, môžete si teda sami ovládať a nastavovať stupeň jasu tak, aby farba svetla vyhovovala Vašim aktuálnym potrebám. Od teplej bielej (3000 K), cez neutrálnu (4500 K), až po studenú bielu (6000 K).
Obecne platí, že pre navodenie kľudu a relaxačnej atmosféry je dobré teplejšie svetlo, pre aktívne činnosti, pri ktorých potrebujeme byť dostatočne bdelí a vidieť veci v jasnejších farbách, volíme svetlo viac belejšie.
Podrobnejšie informácie o farbe svetla (teplote chromatičnosti) nájdete v článku tu.

Designové i funkčné detaily, ktoré oceníte

Zaujímavým detailom u niektorých lámp je ich prevedenie v imitácii kože, ktoré im prepožičalo nádych luxusu.
Ďalším nemalým detailom, ktorý pri práci nepochybne oceníte, je nastaviteľná hlava lampy a zabudnúť nesmieme ani veľmi praktický dotykový displej, ktorý je možné v prípade potreby celkom vypnúť.
 
Vďaka prevedeniu v obľúbených a nadčasových farbách čiernej, hnedej a bielej nebudete mať problém zasadiť lampu kamkoľvek bude treba a zladiť ju so zbytkom interiéru. Svoje uplatnenie si nájde v kancelárii či pracovni, využiť ju však môžete i v spálni alebo detskej izbe.
 
Nespornou výhodou je tiež LED technológia, u týchto lámp v podobe už zabudovaného LED modulu, ktorá je dnes zárukou kvalitného svetelného podania a predovšetkým značnej úspory energie.
 
Toto osvetlenie sa vám nielen vyplatí, ale stane sa predovšetkým zaujímavým prvkom a nepostrádateľnou súčasťou Vašeho domáceho i pracovného prostredia.

Copyright © 1992 – 2018 Donoci, s.r.o.