0
Obľúbené produkty:
0

Nemáte žiadne obľúbené produkty.

Prihlásiť
Registrovať
Levy banner
Pravý banner

Zavolajte nám, sme tu pre Vás

0233 456 870 (Po-Pia, 7-20 hod.)
MENU
0 0,00
Nakupte ešte za 30
a dopravu máte ZADARMO.
MENU

HUE - diaľkovo ovládaný inteligentný svetelný systém

Philips HUE, to je brilantná LED technológia spojená s intuitívnym ovládaním vašich interiérových svietidiel. Spojenie žiaroviek, svietidiel, bezdrôtového ovládania a inteligentné aplikácie do vášho mobilného telefónu či tabletu zmenia váš pohľad na použitie svietidiel.

Ovládajte svoje osvetlenie na diaľku! Svetlá vás privítajú, keď prídete domov, alebo ich len pokojne prepnete do režimu relax a natiahnete sa na pohovku. A keď sa vám už nebude chcieť vstávať, jednoducho zhasnete svetlo telefónom. 
 
Zablikaním a zmenou farby dokážu upozorňovať, podľa predom stanovenej schémy, na rôznorodé udalosti. Využitie nájdu v obývacích miestnostiach s postihnutím sluchu, kedy blikanie poskytne cenné upozornenie - napríklad na nutnosť vypnúť plynový spotrebič. 
Ako na to?
  1. Kúpte si jednu z našich štartovacích sád inteligentných svetiel HUE. 
  2. Rozsvieťte svetlo – zašraubujte žiarovky, zapojte svietidlo do elektrického zdroja.
  3. Pripojte bridge – automaticky sa zapne. Bridge je súčásťou každej základnej sady HUE.
  4. Stiahnite si aplikáciu Hue – a postupujte podľa inštrukcií. Aplikácia je zdarma.
  5. Rozširujte – svoj systém HUE môžete rozšírit až na 50 Philips HUE žiaroviek a svietidiel.
Svetelný systém po nastavení bude schopný svietiť, ako bežné žiarovke. Nechá sa ovládať cez príslušné aplikácie v "inteligentných" telefónoch.
 
Bridge
Bridge, to je srdce HUE systému. Je to „most“ medzi vašou HUE aplikáciou (v mobile či tablete) a žiarovkami. Bridge tiež spája váš HUE systém s okolitým svetom. S ním môžete ovládať cez mobil či tablet všetky funkcie vášho domáceho osvetlenia z ktoréhokoľvek miesta na planéte. 
HUE aplikácie
Kľúč k ovládaniu HUE je mobilná aplikácia, telefón či tablet vo vašej ruke. Aplikáciu HUE použijete ku zmene farieb, jasu, funkcií a všetkého ostatného. Všetko je len na Vás. Ovládajte svoje žiarovky po jednej alebo všetky naraz. Nájdete správnu intenzitu a farbu svetla pre každú situáciu. Prípadne si vyberte farbu z obľúbenej fotografie a oživte ju vo vašej izbe.
 
myHUE portál
Nemusíte byť doma, aby ste ovládali svoje svietidlá. Vzbuďte zdanie, že ste doma, aj keď ležíte 3000 km na pláži. HUE portál je online aplikácia či chcete kontrolný panel, ktorý vás spája s vašim HUE odkiaľkoľvek. 
 
HUE sa nebojte, je síce inteligentné, ale aj ľahko pochopiteľné.
 
V prípade akýchkoľvek technických otázok či problémov s pripojením, môžete bezplatne kontaktovať priamo Phillips podporu alebo napísať na facebookové stránky Philips HUE, kde Vám radi poradia. 

Akcie a novinky prednostne na váš e-mail

Všetko ohľadom svietidiel, typy, vychytávky a návody. Raz za čas priamo do e-mailu.

Odhlásiť odber

Copyright © 1994 – 2019 Donoci, s.r.o., Všetky práva vyhradené.