Levý banner
Pravý banner
MENU
0 0,00
Nakupte ešte za 20
a dopravu máte ZADARMO.
MENU

Nakupovat vo Svete svietidiel sa oplatí

Nakupovat vo Svete svietidiel sa oplatí
O nákupe

Tatiana

Vo Svete svietidiel sa snažíme, aby bol pre našich zákazníkov nákup čo najpohodlnejší. Preto je u nás samorejmosťou doprava zadarmo, alebo trebárs 60 dní na vrátenie tovaru.

Vo Svete svietidiel si uvedomujeme, že len spokojný zákazník sa vráti, a preto venujeme maximálne úsilie tomu, aby sme mohli ponúknuť prehľadný e-shop plný inšpirácie, pohodlný nákup a rýchle a spoľahlivé doručenie. Potreby a nároky našich zákazníkov rastú, preto aj my neustále prispôsobujeme sortiment ich aktuálnym potrebám a hľadáme cesty, ako nákup u nás urobiť pohodlnejším a príjemnejším. 


Doprava zadarmo aj predĺžená lehota na vrátenie


  • Chceme, aby naši zákazníci mali čo najviac výhod pri nákupe, a preto ponúkame dopravu zadarmo na štandartný tovar pri dosiahnutí určitej čiastky objednávky.
  • Navyše sme predĺžili štandardnú lehotu na vrátenie tovaru na 60 dní. (Len pre zákazníkov spotrebiteľov tzn. neuvádzali ste v objednávke IČ ani DIČ). Viac informácií nájdete v obchodných podmienkach.


Široká ponuka a rýchle doručenie


  • Aktuálne ponúkame tovar od viac ako 200 značiek svietidiel a v sortimente máme 50 tisíc druhov produktov, z ktorých si môžu zákazníci vyberať v prehľadne zoradených kategóriách. 
  • K dnešnému dňu sme doručili našim zákazníkom cez 4 miliony objednávok a v októbri tohho roku sme dokončili stavbu nového moderného skladu, ktorý nám umožní rýchlejšie reagovať na rastúci dopyt po našom sortimente. Svoju prácu robíme s nasadením a chuťou zlepšovať se a nedávne úspechy  v súťažiach ShopRoku 2023  pod záštitou Heureka Group, alebo Digital Heroes 2023, ktorú vyhlasuje Forbes v spolupráci s českou pobočkou Google, sú dôkazom, že sa nám darí byť našim zákazníkom spoľahlivým partnerom, ktorý ponúka široký výber, dobrú radu, ale aj inšpiráciu ako vniesť do svojho domova viac svetla. 


Autor článku:

Tatiana
Tatiana Špecialista zákazníckeho servisu

Tatiana nie je len špecialistkou zákazníckeho servisu, ale tiež fanúšikom moderného LED osvetlenia. Vo svojich článkoch vám poradí ako ušetriť elektrinu alebo ako správne vybrať žiarovku. Tiež vám poskytne množstvo tipov ako dokonale osvetliť váš dom aj záhradu.

Zľavy, novinky, inšpirácie

Prihláste sa k odberu newsletteru a nič vám neutečie.

Spýtajte sa na čokoľvek

Pavla

Poradím s výberom aj technickými zádrhelmi.

02 33 456 870(Po-Pia, 7-18:00 hod.)

Spýtajte sa
 
   
  
 
 

Copyright © 1994 – 2023 Donoci, s.r.o. Všetky práva vyhradené. Info o spracovaní osobných údajov. i