Levý banner
Pravý banner
MENU
0 0,00
Nakupte ešte za 20
a dopravu máte ZADARMO.
MENU

Filtrovanie

Načítanie filtra ...

Zobraziť viacZobraziť menej

LED Záhradné lampy

  • Najpredávanejšie
  • Zľavy týždňa
  • Najprezeranejšie
Ďalšie najpredávanejšie

Popis kategórie

LED záhradné svietidlá - Záhradné LED lampy


V rámci vonkajšieho osvetlenia môžete nakupovať rôzne LED záhradné osvetlenie. Medzi populárnu alternatívu patria LED lampy do záhrady, ktoré okrem svetelnej funkcie taktiež poskytujú dekoračný aspekt. V ponuke na vás čakajú rôzne dizajnové prevedenia, máme záhradné LED svetlá v podobe tradičných lámp, stĺpikov, ale aj menej konvenčné tvary. LED technológia predstavuje moderné, úsporné riešenie, ktoré sa zároveň vyznačuje kvalitným svetlom a dlhou životnosťou (odhadovaných až 50 000 aktívnych hodín).


Na čo si dať pozor - Záhradné LED svietidlá


Kedykoľvek, keď nakupujete vonkajšie svietidlá, tak je nutné nezabudnúť na IP hodnotu. Táto hodnota vám prezradí to, ako je dané svietidlo odolné voči pevným a tekutým časticiam. Informácia, ktorú je rozhodne nutné brať v úvahu, vzhľadom na to, že toto osvetlenie bude v rôznych podmienkach (mráz, dážď, prachové prostredia a iné). Viac o IP hodnotách si môžete prečítať v našom článku tu!


Šetrite s nami vo Svete svietidiel!


Naším váženým zákazníkom odporúčame navštíviť akciovú ponuku, v ktorej sa nachádzajú aj rôzne alternatívy pre záhradné LED lampy za zvýhodnené ceny! Avšak, často sa jedná o zvýhodnenia limitované časom, a preto neváhajte a nakupujte už dnes!

Copyright © 1994 – 2023 Donoci, s.r.o. Všetky práva vyhradené. Info o spracovaní osobných údajov. i