Levý banner
Pravý banner
MENU
0 0,00
Nakupte ešte za 20
a dopravu máte ZADARMO.
MENU

Filtrovanie

Načítanie filtra ...

LED stojacie lampy - Klausen

Vendor 3
  • Najpredávanejšie
  • Zľavy týždňa
  • Najprezeranejšie
Ďalšie najpredávanejšie

Popis kategórie

Stojacie LED lampy so stmievačom


V rámci našej ponuky zameranej na stojacie lampy, sme si pre vás vyhradili samostatnú kategóriu pre rôzne variácie produktu LED stojaca lampa. Príslušné lampy na stojane samé o sebe ponúkajú okrem svetelnej funkcie aj funkciu dekoračnú ako významný prvok interiérového dizajnu. Popularitu medzi našimi zákazníkmi si získali najmä LED stojacie  lampy od výrobcu Eglo. Vďaka rozličným dizajnovým prevedeniam nájdu produkty z tejto kategórie využitie v obývačke, detskej izby alebo spálne. 


Naše produkty disponujú modernou technológiou LED. Stojace LED lampy sa vyznačujú nižšou spotrebou energie na produkciu rovnakého objemu svetla, čím sa zároveň postarajú o úsporu vašich peňazí. Stojace lampy LED sa taktiež vyznačujú dlhou služobnou živnotnosťou, ktorá sa v niektorých prípadoch odhaduje až na 50 000 aktívnych hodín. Stojanová LED lampa sa vyznačuje poskytovaním kvalitného silného svetla. Ostré svetlo však nemusí vždy byť ideálnym riešením, a preto v ponuke nájdete aj stmievateľné stojace lampy LED. Práve stojace lampy so stmievačom LED  vám umožnia kontrolovať intenzitu svetla. Aby manipulácia so svetlom bola ešte pohodlnejšia, niektoré stojace lampy z našej ponuky taktiež disponujú diaľkovým ovládaním. V prípade, že sa vám táto technológia páči, možno by stalo za zváženie inteligentného osvetlenia, ktoré môžete ovládať prostredníctvom telefónu alebo hlasom. 


Šetrite vo Svete svietidiel  

Taktiež vám odporúčame navštíviť našu ponuku zameranú na akcie, v ktorej máte možnosť nakupovať rôzne alternatívy pre LED lampa stojaca za zvýhodnené ceny! Zľavy sú však limitované, a preto sa poponáhľajte!

Banner patička

Copyright © 1993 – 2024 Donoci®. Všetky práva vyhradené. Info o spracovaní osobných údajov. i