Levý banner
Pravý banner
MENU
0 0,00
Nakupte ešte za 20
a dopravu máte ZADARMO.
MENU

Filtrovanie

Načítanie filtra ...

LED bodové svietidlá, LED bodovky - Zambelis

  • Najpredávanejšie
  • Zľavy týždňa
  • Najprezeranejšie
Ďalšie najpredávanejšie

Popis kategórie

LED bodové svetlá – Moderné LED bodovky


LED technológia sa za posledné desiatky rokov stala lídrom na trhu a s týmto statusom pokračuje dodnes. My sa konkrétne pozrieme na to, čo vám ponúka naša kategória zameraná na LED bodové osvetlenie. Prečo je,teda táto technológia tak populárna? Pozeráte sa na moderné prevedenie, ktoré vďaka svojím vlastnostiam spotrebúva menší objem energie na produkciu rovnakého objemu svetla ako iné alternatívy. Práve vďaka tomu vám LED technológia pomôže ušetriť na poplatkoch za elektrinu. LED bodové svietidlá sa vyznačujú aj tým, že majú dlhú služobnú životnosť. Takéto osvetlenie môže vydržať až 50 000 hodín. Základné benefity technológie používanej pre bodové LED svetlá, sme vám už predstavili a teraz vám povieme niečo o samotnej ponuke.


V našej ponuke nájdete rôzne prevedenie pre LED bodové svietidlá. Okrem tradičného vzhľadu máme pre milovníkov luxusného dizajnu aj rôzne iné alternatívy. Veľmi populárne sú napríklad bodové svetlá hranaté. Nezabúdame ani na tých najmenších, a preto pri prechádzaní našej ponuky narazíte aj na LED bodové stropné svietidlá s detskými motívmi (máme napríklad LED bodové svetlo v tvare futbalovej lopty pre vášho športového nadšenca a mnohé iné). Samozrejme ponúkame jednotkové, ale aj viac počtové LED svetlá bodové, v rôznych veľkostiach – máme, aj mini LED bodovky. Pokiaľ hľadáte LED bodové svetlá 230V, ste na tom správnom mieste. Ku väčšine produktov z tejto kategórie obdržíte aj bodové žiarovky LED. V prípade, že práve zháňate LED bodové žiarovky, môžete navštíviť našu hlavnú kategóriu venovanú žiarovkám.


Nezabúdajte, že sa v ponuke nachádzajú aj rôzne bodové svetlá LED za zvýhodnené ceny! Nie je na čo čakať, nakupujte už dnes!
Banner patička

Copyright © 1993 – 2024 Donoci®. Všetky práva vyhradené. Info o spracovaní osobných údajov. i