Levý banner
Pravý banner
MENU
0 0,00
Nakupte ešte za 20
a dopravu máte ZADARMO.
MENU

Filtrovanie

Načítanie filtra ...

Lampy a lampičky

Vendor 1
  • Najpredávanejšie
  • Najprezeranejšie
Ďalšie najpredávanejšie

Popis kategórie

Lampy na diaľkové ovládanie


V rámci vnútorného osvetlenia ste sa dostali do selekcie produktov, ktoré predstavujú rôzne alternatívy pre produkt lampa s diaľkovým ovládaním, ktorý je charakteristický ako lampa na diaľkové ovládanie. Toto svetelné riešenie predstavuje (s výnimkou, keď sa jedná o lampu na, strop a teda stropné svietidlo na diaľkové ovládanie) vedľajšie svetlo miestnosti, ktoré býva často doplnené o centrálne svetlo miestnosti – stropné svietidlá, lustre a podobne. Produkty z tejto kategórie nachádzajú najčastejšie uplatnenie v obývacích a detských izbách. V ponuke sa nachádzajú stolné lampy na diaľkové ovládanie a stojace lampy na diaľkové ovládanie. Naše lampy však neponúkajú iba svetelnú funkciu, ale vďaka moderným dizajnom sú aj vhodným estetickým doplnkom, ktorý obohatí váš interiérový dizajn. Lampy, ktoré sa nachádzajú v našej ponuke zastupujú LED lampy s diaľkovým ovládaním – poďme si teda postupne rozobrať, čo táto charakteristika znamená.


Lampičky na diaľkové ovládanie


Príslušné produkty majú v sebe zahrnutú modernú LED technológiu, ktorá v sebe skrýva mnohé benefity. Takéto lampy vám okrem kvalitného, silného svetla, zároveň poskytnú mieru úspornosti, čo určite ocení vaša peňaženka a zároveň dlhú služobnú životnosť. Vďaka tomu, vám môžu príslušné produkty môžu slúžiť odhadovaných 50 000 aktívnych hodín.


Stolné lampy s diaľkovým ovládaním


Možnosť manipulácie so svetlom nebola nikdy jednoduchšia! Tieto lampičky s diaľkovým ovládaním reprezentujú prvok inteligentného osvetlenia, ktoré vám umožňuje jednoducho a efektívne regulovať intenzitu svetla, zapnúť svetlo, meniť farby a množstvo ďalšieho v závislosti od toho, aký produkt používate.


Zaujímavosťou týchto produktov je aj ich nekonvenčnosť, kedy sa nemusí nutne jednať o lampy s tradičným diaľkovým ovládaním, ale toto diaľkové ovládanie môže byť nahradené vaším telefónom, tabletom alebo vaším hlasom (čo znamená, že môžete lampu a jej príslušné funkcie regulovať týmito spôsobmi).
Banner patička

Copyright © 1993 – 2024 Donoci®. Všetky práva vyhradené. Info o spracovaní osobných údajov. i