Levý banner
Pravý banner
MENU
0 0,00
Nakupte ešte za 20
a dopravu máte ZADARMO.
MENU

Filtrovanie

Načítanie filtra ...

Koupeľňové svietidlá nástenné - Teplá biela

Vendor 9
  • Najpredávanejšie
  • Zľavy týždňa
  • Najprezeranejšie
Ďalšie najpredávanejšie

Podkategórie: Koupeľňové svietidlá nástenné - vyberte podkategóriu

Popis kategórie

Svietidlá nad zrkadlo a nástenné kúpeľňové osvetlenie


V rámci rôznych variácií pre nástenné svietidlo do kúpeľne najčastejšie narazíte na kúpeľňové svietidlá nad zrkadlo alebo tradičné nástenné svietidlá.


LED svetlo nad zrkadlo do kúpeľne


Hľadáte štýlové LED kúpeľňové osvetlenie zrkadla? Ste na tom správnom mieste! V našej ponuke nájdete rôzne elegantné alternatívy pre kúpeľňové svietidlá nad zrkadlo. Okrem tradičnej striebornej farby, v ponuke nájdete aj rôzne iné farebné prevedenia (zlaté, čierne), takže sa nemusíte báť kombinovať naše LED svetlo do kúpeľne nad zrkadlo s vaším interiérovým designom!


Tradičné nástenné svietidlá


Najväčšie produktové zastúpenie majú prestížne značky Philips, Eglo a Paulmann. Nástenné svietidlá do kúpeľne odporúčame najmä pre väčšie miestností, vzhľadom na to, že tradičné hlavné kúpeľňové svetlo je umiestnené na strope (čo väčšinou úplne stačí). Práve zmienená značka Philips ponúka aj inteligentné osvetlenie, ktoré by ste teda následne mohli ovládať hlasom, ovládačom alebo prostredníctvom telefónu. Taktiež majú tieto smart svietidlá rôzne funkcie – stmievateľnosť, menenie farieb, čo môže prispieť k relaxačnému zážitku pri samotnom kúpeli.


Všetky LED do kúpeľne v našej ponuke majú uvedenú aj príslušnú IP hodnotu. Táto hodnota vás informuje o tom, ako je svetlo odolné aj napríklad voči tekutým časticiam. Preto vám pred kúpou odporúčame si túto hodnotu pozrieť v našom článku, keďže práve LED kúpeľňové svietidlá môžu počas svojho života prísť do styku s vodou.


Taktiež je nutné dodržiavať bezpečné zóny. Viac o tom, ako vybrať kúpeľňové svietidlá v našej poradni! V prípade, že by ste chceli na príslušnom osvetlení ušetriť, odporúčame vám nazrieť aj do našej akciovej ponuky!
Banner patička

Copyright © 1993 – 2024 Donoci®. Všetky práva vyhradené. Info o spracovaní osobných údajov. i