Levý banner
Pravý banner
MENU
0 0,00
Nakupte ešte za 20
a dopravu máte ZADARMO.
MENU

Filtrovanie

Načítanie filtra ...

Klasické svietidlá stropné - Gea Luce

  • Najpredávanejšie
  • Zľavy týždňa
  • Najprezeranejšie
Ďalšie najpredávanejšie

Popis kategórie

Klasické stropné svietidlá


Stropné svietidlá sa väčšinou vyznačujú malými rozmermi, vďaka čomu ich môžeme označiť ako univerzálny typ osvetlenia. Táto výhoda dáva stropnému osvetleniu možnosť vyniknúť v priestore obývacích izieb, kúpeľní, kuchýň (v podobe lustrov) aj detských izieb. Taktiež ich v našej ponuke môžete nájsť v rôznych dizajnových prevedeniach a práve na klasické stropné osvetlenie, sa pozrieme v nasledujúcej kategórii.


Na výber máte samozrejme rôzne materiálové prevedenia (napríklad sklenené, krištáľové alebo drevené stropné svietidlo,) ktoré si môžete nakombinovať na základe interiérového dizajnu. Taktiež máte možnosť vyberať si rôzne farebné prevedenia, kde biele stropné svietidlo zapadne do vašej kúpeľne, čierne stropné svietidlo do vašej modernej obývačky a tak ďalej. LED stropné svietidlá zosobňujú modernú technológiu, ktorá v sebe skrýva úsporu peňazí a elektrickej energie, kvalitné, silné svetlo a zároveň so sebou prináša dlhodobú životnosť (odhaduje sa až 50 000 svetelných hodín).


V prípade, že chcete ušetriť, odporúčame navštíviť kategóriu zameranú na akciové produkty pre klasické stropné svetlá na strop. Tak neváhajte a nakupujte klasické stropné svietidlá do kuchyne, stropné svietidlá do obývačky, jednoducho do celého interiéru v našom e-shope!

Copyright © 1994 – 2022 Donoci, s.r.o. Všetky práva vyhradené. Info o spracovaní osobných údajov. i