Levý banner
Pravý banner
MENU
0 0,00
Nakupte ešte za 20
a dopravu máte ZADARMO.
MENU

Filtrovanie

Načítanie filtra ...

klasické svietidlá nástenné - Top Light

Vendor 8
  • Najpredávanejšie
  • Zľavy týždňa
  • Najprezeranejšie
Ďalšie najpredávanejšie

Popis kategórie

Klasické nástenné svietidlá do vášho interiéru


Svietidlá na stenu/lampy na stenu predstavujú nielen nevyhnutný doplnok pre bežný život, ale svojim vzhľadom tiež výrazne ovplyvňujú kvalitu a štýl samotného bývania. Aj preto sme si pre vás vyhradili samostatnú ponuku zameranú na klasické interiérové svietidlá na stenu.


Na výber máte rôzne farebné, materiálové, ale aj dizajnové prevedenia pre nástenné svietidlo. Z ponuky vynikajú najmä retro prevedenia, ktoré určite zapadnú ako nástenné svietidlá do obývačky v kombinácii s vašim nábytkom. Menej extravagantné alternatívy nájdu zase perfektné uplatnenie ako nástenné svietidlá do spálne. V ponuke sú samozrejme aj rôzne drevené prevedenia alebo takzvané bodové nástenné osvetlenie, ktoré nachádza uplatnenie ako nástenné svietidlá do chodby, alebo na schody. Zákazníci ich radi používajú na zvýraznenie istého dekoratívneho prvku umiestneného na stene. Na záver by sme radi podotkli, že LED svetlá na stenu sa vyznačujú modernou technológiou, ktorá vám pomôže ušetriť a zároveň vám dlho poslúži (odhaduje sa až 50 000 aktívnych hodín). LED svetlo na stenu je tá správna investícia!


Pre milovníkov klasických prevedení máme samozrejme aj rôzne iné svetelné alternatívy ako lustre, stropné svietidlá a iné produkty. Výber je iba na vás. V prípade, že by ste chceli na tomto osvetlení trochu ušetriť, odporúčame vám pozrieť sa aj do našej akciovej ponuky!
Banner patička

Copyright © 1993 – 2024 Donoci®. Všetky práva vyhradené. Info o spracovaní osobných údajov. i