Levý banner
Pravý banner
MENU
0 0,00
Nakupte ešte za 20
a dopravu máte ZADARMO.
MENU

Filtrovanie

Načítanie filtra ...

Zobraziť viacZobraziť menej

Inteligentné osvetlenie vonkajšie

Vendor 3
  • Najpredávanejšie
  • Zľavy týždňa
  • Najprezeranejšie
Ďalšie najpredávanejšie

Popis kategórie

Inteligentné vonkajšie osvetlenie


Chcete mať dokonalý inteligentný dom? Inteligentné osvetlenie domova spolu s inteligentným vonkajším osvetlením je správna cesta k dosiahnutiu tohto cieľa.


Dôvody na vonkajšie smart svietidlá


Pokiaľ radi v lete trávite čas vonku, máte v obľube sledovanie západu slnka, hviezdnu oblohu alebo len tak si užívate príjemného vzduchu, porozmýšľajte nad kúpou vonkajšieho smart osvetlenia. Vonkajšie inteligentné svietidlá vám uľahčia a spríjemnia takto strávený čas a zároveň pridajú na atraktivite externých priestorov.


Exteriérové smart osvetlenie je vhodné nielen v teplých časoch, ale i v zimnom období (celoročne), kedy sa veľmi skoro stmieva. V takomto prípade si môžete vaše vonkajšie smart svietidlá nastaviť tak, aby osvetlili okolie domu presne v čase, kedy budete prichádzať. Exteriérové smart svietidlá sú tiež skvelou vychytávkou a spoľahlivým spoločníkom pre vaše budúce grilovačky, záhradné párty, narodeninové oslavy alebo iné podobné akcie. Vonkajšie inteligentné svetlá vám tiež umožňujú si vyskúšať pozíciu záhradného architekta a pomocou farebného osvetlenia, tak môžete vytvoriť kúzelné a nezabudnuteľné momenty.


Medzi najobľúbenejšie vonkajšie smart svetla patria produkty od prestížnej spoločnosti Philips. V našej ponuke však nájdete aj veľké množstvo ďalších značiek (Immax Neo, Eglo Connect alebo Nanoleaf).

Na čo si dať pozor

Kedykoľvek keď nakupujete vonkajšie svietidlá, tak je nutné nezabudnúť na IP hodnotu. Táto hodnota vám prezradí to, ako je dané záhradné svietidlo odolné voči pevným a tekutým časticiam. Informácia, ktorú je rozhodne nutné brať v úvahu, vzhľadom na to, že toto osvetlenie bude v rôznych podmienkach (mráz, dážď, prachové prostredia a iné). Viac o IP hodnotách si môžete prečítať v našom článku tu!
Banner patička

Copyright © 1993 – 2024 Donoci®. Všetky práva vyhradené. Info o spracovaní osobných údajov. i