Levý banner
Pravý banner
MENU
0 0,00
Nakupte ešte za 20
a dopravu máte ZADARMO.
MENU

Filtrovanie

Načítanie filtra ...

Žiarivky designové - APLED

Vendor 8
  • Najpredávanejšie
  • Zľavy týždňa
  • Najprezeranejšie
Ďalšie najpredávanejšie

Podkategórie: Dizajnové žiarivky - vyberte podkategóriu

Popis kategórie

Dizajnové žiarivky – Štýlové žiarivkové svietidlá


V rámci našej ponuky žiarivkových svietidiel, sme si pre vás vyhradili samostatnú kategóriu pre rôzne variácie na dizajnové žiarivkové svietidlo. Vo všeobecnosti sa jedná o svietidlá, ktoré nachádzajú efektívne uplatnenie v pracovnom prostredí, avšak práve produkty tejto príslušnej kategórie sú dôkazom, že zapadnú aj do štýlového interiéru vašej domácnosti. Okrem prvotnej svetelnej funkcie, tieto svietidlá taktiež efektívne napĺňajú dekoračnú funkciu, a to práve dych berúcimi dizajnami


V rámci ponuky narazíte na rôzne farebné prevedenia pre LED žiarivkové svietidlo. Práve rôzne farebné modely pochádzajú od výrobcu OFINNA, vďaka čomu sa jedná o žiarivky dizajnové. LED technológia sa vyznačuje nižšou spotrebou energie, dlhou životnosťou, ktorá sa odhaduje až na 50 000 aktívnych hodín a kvalitným, silným svetlom. Práve kvalitné svetlo je tým, čo potrebujete v pracovnom prostredí. Silné, ostré svetlo na druhú stranu podporuje výkonnosť, pretože vplýva na vnímanie človeka a drží ho v pozore a v sústredenosti.


Šetrite vo Svete svietidiel


Taktiež vám odporúčame navštíviť našu ponuku zameranú na akcie, v ktorej máte možnosť nakupovať aj svietidlá žiarivkové za zvýhodnené ceny! Zľavy sú však limitované, a preto sa poponáhľajte.
Banner patička

Copyright © 1993 – 2024 Donoci®. Všetky práva vyhradené. Info o spracovaní osobných údajov. i