Levý banner
Pravý banner
MENU
0 0,00
Nakupte ešte za 20
a dopravu máte ZADARMO.
MENU

Filtrovanie

Načítanie filtra ...

AA tužkové batérie - Panasonic

  • Najpredávanejšie
  • Najprezeranejšie
Ďalšie najpredávanejšie

Popis kategórie

Tužkové baterky AA


Okrem množstva svetelných alternatív sa v našom e-shope stretnete aj s rôznymi inými produktami. Môžete u nás nakupovať rôzne malé elektrické spotrebiče, ale aj rôzne príslušenstvo ku svetlám. Napríklad také baterky, niektoré lampy, diaľkové ovládače na inteligentné osvetlenia potrebujú na svoj chod energiu. A vzhľadom na to, že nie sú pripojené k elektrine, je potreba bateriek. 


Alkalické batérie AA

V rámci našej hlavnej ponuky zameranej na elektro, sme si pre vás pripravili aj selekciu pre rôzne AA baterky. Príslušné AA baterky sa bežne používajú v hračkách, fotoaparátoch, LED svietidlách, počítačových myškách, diaľkových ovládačoch a podobne. Uplatnenie pre tužkové batérie AA nájdete v každodennom použití, pri zariadeniach, ktoré potrebujú neustály príjem vysokého množstva energie. V našej ponuke nájdete AA batérie v rôznych balíkoch s 2, 4, 6, 10 alebo dokonca 12 batériami, od populárnach výrobcov ako Varta, Philips a mnohých ďalších. 


V prípade, že nechcete neustále nakupovať nové tužkové baterky, odporúčame navštíviť našu kategóriu zameranú na nabíjačky na batérie ( kde sa nachádza napríklad aj LCD inteligentná nabíjačka batérií). Jednoducho si kúpite nejaký typ pre nabijateľné batérie AA (napr. nabijateľné batérie AA 1.5 V), s vysokým percentom udržateľnej kapacity aj po dlhšej dobe a máte to vyriešené! Nabíjačka nie je dobrým krokom iba z pohľadu financií, ale aj z pohľadu ekologického (náročná likvidácia batérií). Taktiež chceme pripomenúť, že použitá, vybitá tužková baterka by nemala skončiť vo vašom smetnom koši. Takáto tužková baterka patrí do špeciálneho kontajnera na elektro odpad.

Banner patička

Copyright © 1993 – 2024 Donoci®. Všetky práva vyhradené. Info o spracovaní osobných údajov. i