Levý banner
Pravý banner
MENU
0 0,00
Nakupte ešte za 20
a dopravu máte ZADARMO.
MENU

Filtrovanie

Načítanie filtra ...

Stmievateľné nástenné svietidlá - Lucide

  • Najpredávanejšie
  • Zľavy týždňa
  • Najprezeranejšie
Ďalšie najpredávanejšie

Popis kategórie

Stmievateľné nástenné svietidlá aj do kúpeľne


V rámci tejto kategórie môžete nakupovať rôzne prevedenia pre stmievateľné nástenné svietidlo. Poďme sa teda pozrieť na to, v čom sa skrývajú benefity tejto charakteristiky a na opis našej ponuky. 


Stmievateľné svetlo - Benefity


Klasické svetlo má jednu stálu svetelnú intenzitu, ktorú poskytuje počas svojej aktivity. V tejto ponuke vám predstavíme závesné stmievateľné osvetlenie, ktoré umožňuje práve kontrolu nad intenzitou svetla. Možno sa pýtate, prečo by ste niečo také potrebovali... 


Je dokázané, že aj svetelné podnety vplývajú na človeka či už na jeho psychiku alebo výkonnosť. Stmievateľné svietidlá vám umožnia zosilniť intenzitu svetla počas dňa, popri práci, popri študovaní – v momentoch, keď potrebuje dávať pozor. Naopak, keď máte všetky povinnosti vybavené, ostré svetlo by iba narúšalo váš kľud. Mať možnosť zjemniť intenzitu znamená spríjemniť si váš zaslúžený oddych a na druhú stranu efektívne pracovať na potrebných zadaniach.


O našej ponuke – LED nástenné svetlá


Pri prezeraní našich produktov narazíte na množstvo rôznych farebných, typových a štýlových prevedení. Jedná sa o stmievateľné LED svietidlá, ktoré vďaka tejto technológii spotrebúvajú menší objem energie na produkciu rovnakého svetla a ponúkajú dlhú svetelnú životnosť (odhaduje sa až 50 000 hodín). 


Naše stmievateľné nástenné svetlá je možné umiestniť do každej miestnosti, v závislosti od vašej potreby a preferencie - najčastejšie však nachádzajú uplatnenie v kúpeľni.  Ako lepšie zrelaxovať po dlhom a náročnom dni, ako s jemným svetlom popri kúpeli? Keď si k tomu ešte vyberiete inteligentné osvetlenie, ktoré môžete ovládať napríklad hlasom a zároveň môžete okrem intenzity aj meniť farby, razom máte wellness u vás doma! Za zmienku určite stoja honosné prevedenia značky Luxera, ktoré by ste určite nemali pri nakupovaní vynechať. 


Viac o našej stmievateľnej ponuke a akcie!


V prípade, že vás naše produkty zaujali, odporúčame vám nazrieť do hlavnej kategórie tohto charakteru, ktorá v sebe zahŕňa napríklad stmievateľné lampy (stolné, podlahové), stropné svietidlá a iné. 


Okrem toho vám odporúčame navštíviť našu akciovú ponuku, v ktorej môžete nájsť rôzne produkty za zvýhodnené ceny! Avšak, často sa jedná o zvýhodnenia limitované časom, a preto neváhajte a nakupujte už dnes!

Banner patička

Copyright © 1993 – 2024 Donoci®. Všetky práva vyhradené. Info o spracovaní osobných údajov. i