0
Obľúbené produkty:
0

Nemáte žiadne obľúbené produkty.

Prihlásiť
Registrovať
Levy banner
Pravý banner

Zavolajte nám, sme tu pre Vás

0233 456 870 (Po-Pia, 7-18 hod.)
MENU
0 0,00
Nakupte ešte za 20
a dopravu máte ZADARMO.
MENU

Svietime pre vás ďalej!

Tatiana

Vieme, že situácia teraz nie je ľahká. Ale sme tu pre vás, aby sme vám pomohli s každodennými starosťami v podobe prasknutej žiarovky a tiež s radosťami, napríklad v podobe nového lustra.

Nech už ide o spomínanú žiarovku alebo o pekné nové svietidlo, výber i nákup môžete vykonať v bezpečí svojho domova. Bez stresu si môžete vybrať, čo práve potrebujete a tovar doručíme až k vám.


Verte, že aj pre nás je zdravie našich zamestnancov a zákazníkov na prvom mieste. Z toho dôvodu sme zaviedli prísne bezpečnostné opatrenia, pravidelne dezinfikujeme priestory kancelárií a skladov. Aj odovzdanie balíkov dopravcovi teraz prebieha bezkontaktne, aby sa zabezpečila čo najväčšia hygiena pri prevoze objednaného tovaru.


Súčasne sledujeme aktuálny vývoj situácie a sme tak schopní vždy účinne reagovať. Nielen vďaka tomu sa nám darí zachovať prevádzku e-shopu v plynulom stave.


Určite si rovnako ako my snažíte zachovať pozitívnu náladu a mať radosť z maličkostí. Takou maličkostí môže byť aj nové svetlo, vďaka ktorému sa budete doma cítiť príjemne. S nudou môžete bojovať napríklad pri objavovaní kúzla inteligentného osvetlenia. Deti zabavíte veselými projektormi, vďaka ktorým sa na chvíľu dostanú do rozprávky. Záleží na vás, vyberať môžete z viac ako 35 000 produktov.


Aby sme vám nasledujúce dni spríjemnili a boli ste čo najviac v pohode, ponúkame možnosť vrátenia tovaru do 60 dní od prevzatia zásielky.


Veríme, že čoskoro bude lepšie a za celý tím e-shopu Svet-svietidiel.sk vám želáme pevné zdravie.


Autor článku:

Tatiana
Tatiana Špecialista zákazníckeho servisu

Tatiana nie je len špecialistkou zákazníckeho servisu, ale tiež fanúšikom moderného LED osvetlenia. Vo svojich článkoch vám poradí ako ušetriť elektrinu alebo ako správne vybrať žiarovku. Tiež vám poskytne množstvo tipov ako dokonale osvetliť váš dom aj záhradu.

Akcie a novinky prednostne na váš e-mail

Všetko ohľadom svietidiel, typy, vychytávky a návody. Raz za čas priamo do e-mailu.

Odhlásiť odber