0
Obľúbené produkty:
0

Nemáte žiadne obľúbené produkty.

Prihlásiť
Registrovať
Levy banner
Pravý banner

Zavolajte nám, sme tu pre Vás

0233 456 870 (Po-Pia, 7-18 hod.)
MENU
0 0,00
Nakupte ešte za 20
a dopravu máte ZADARMO.
MENU

Svietidlá značky Artemide

Klara

Máte radi luxus a štýlové kúsky? Svietidlá značky Artemide vám poskytnú oboje. A nielen to!

Kvalita a jedinečný dizajn, to je značka Artemide! 

Svietidlá, ktoré sa pýšia značkou Artemide, majú svoje korene v Taliansku. Táto značka bola založená už v roku 1960 neďaleko mesta Milána. Na svedomí ju majú dvaja páni. Ernesto Gismondi a Sergio Mazza. Svietidlá značky Artemide sú zamerané na návrhy a vývoj svietidiel pre domácnosti, kancelárie, vonkajšie priestory, ale tiež pre architektúru. Spoločnosť Artemide sa vďaka svojmu neustálemu vývoju dostala naozaj na špičku, čo sa dizajnových svietidiel týka.
 
null 
Ich jedinečnosť je hlavne v originálnych a neobyčajných tvaroch. Práve tie sú zásluhou tých najväčších popredných dizajnérov. Vďaka tomu, že táto firma využíva tie najnovšie technológie, ktoré sú už osvedčené, vznikajú kúsky prvotriednej kvality. Vzhľadom k tomu, že sú skutočne špičkou moderného dizajnu, sú tiež vystavované v múzeách a dizajnových zbierkach. A to nielen u nás, ale po celom svete.
Svietidlá značky Artemide nájdete snáď vo všetkých kategóriách. Od rôznych lampičiek či lámp až po stropné svietidlá, lustre a mnoho ďalších. Tiež v kategórii LED svietidiel nájdete značku Artemide. Skrátka každý, kdo má rád neobyčajné svietidlá a jedinečný dizajn, je so značkou Artemide na správnom mieste.
null                                      null
 

Autor článku:

Klara
Klara Články, darkove_poukazy, Diskuze, Nahazovač, Objednávky / reklamace, Produkťák, Překladači, Recenzent, Speciální, Statické, Systemove_texty

Akcie a novinky prednostne na váš e-mail

Všetko ohľadom svietidiel, typy, vychytávky a návody. Raz za čas priamo do e-mailu.

Odhlásiť odber