0
Obľúbené produkty:
0

Nemáte žiadne obľúbené produkty.

Prihlásiť
Registrovať
Levy banner
Pravý banner

Zavolajte nám, sme tu pre Vás

0233 456 870 (Po-Pia, 7-18 hod.)
MENU
0 0,00
Nakupte ešte za 30
a dopravu máte ZADARMO.
MENU

Sme vám bližšie, ako si myslíte!

Nina

Odberné miesta pre vyzdvihnutie tovaru z vašej objednávky sú po celom Slovensku. Poďte nájsť to najbližšie.

Naši zákazníci sú u nás na prvom mieste, a preto sme sa rozhodli vám umožniť osobný odber prostredníctvom viac ako 150 odberných miest a aj napriek tomu sme nechali rovnaké podmienky, na ktoré ste už zvyknutý.
 
Osobný odber - Heuréka Point
Touto možnosťou dopravy je vyzdvihnutie si zásielky na jednej z pobočiek Heuréka Point. Kamenných obchodov poskytujúcích túto službu je už cez 1300 v SR a ČR a ich počet neustále narastá. Pokiaľ vás zaujíma, či máte vo svojom okolí obchody, v ktorých službu vyzdvihnutia našej zásielky môžete využiť, môžete si vyhľadať odberné miesta Uloženky a DPD Parcel Shopu. Mapa vás sama automaticky navedie postupným približovaním ku konkrétnym pobočkám a predajniam a DPD Parcel Shop po zadaní mesta vyhľadá najbližšie pobočky. Služba je spoplatnená čiastkou 2,90 €.
 
Doprava zadarmo?
Áno, presne tak. Stačí, keď nákupom akéhokoľvek svietidla, žiaroviek alebo elektromateriálu presiahnete čiastku 30 € a máte dopravu úplne zadarmo. Aby toho nebolo málo, táto akcia platí pre všetkých našich dopravcov! 
 
Spôsob dopravy aj platby si jednoducho zvolíte v nákupnom košíku. Už nám neostáva nič iného ako vám popriať príjemné a ničím nerušené nakupovanie

Autor článku:

Nina
Nina Produktový manažér

Nina sa venuje expanzii našej firmy do zahraničia a projektovému manažmentu. Miluje fotografovanie, a preto je hra so svetlom jej koníčkom. Rada Vám poradí s výberom osvetlenia pre perfektnú rodinnú fotku v interiéri alebo romantickú fotku v exteriéri.

Akcie a novinky prednostne na váš e-mail

Všetko ohľadom svietidiel, typy, vychytávky a návody. Raz za čas priamo do e-mailu.

Odhlásiť odber

Copyright © 1994 – 2020 Donoci, s.r.o. Všetky práva vyhradené. Info o spracovaní osobných údajov. i