0
Obľúbené produkty:
0

Nemáte žiadne obľúbené produkty.

Prihlásiť
Registrovať
Levy banner
Pravý banner

Zavolajte nám, sme tu pre Vás

0233 456 870 (Po-Pia, 7-18 hod.)
MENU
0 0,00
Nakupte ešte za 30
a dopravu máte ZADARMO.
MENU

Pripravte sa na leto so stropnými ventilátormi!

Nina

Leto je za dverami a s ním tiež vysoké teploty, ktoré opäť prídu. Majte náskok a pripravte sa na horúce dni aj u vás doma.

Hovoríte si to každý rok, keď začnú úmorné horúčavy, pred ktorými sa ani doma neskryjete: „Budúci rok si skrátka zaobstaráme ventilátor.“ Ale rok sa s rokom zišiel a vy ho stále nemáte. Momentálne nad tým možno ani nepremýšľate, pretože horúce dni zatiaľ ešte nenastali. Verte ale, že až to nastane, sami oceníte predchádzajúcu prípravu. A ako sa na tieto blížiace sa horúčavy pripraviť najlepšie? Čo tak práve tak, že si konečne stropný ventilátor zaobstaráte.
null 

V lete chladí, v zime zahreje

Akonáhle začnú také horúčavy ako v predchádzajúcich rokoch, budete šťastní, že ventilátor doma budete mať. Samozrejme, že najlepšia forma vetrania je otvoriť okno, čím pustíte domov tiež čerstvý vzduch a hneď sa vám lepšie dýcha. Bohužiaľ v prípade vysokých teplôt vám otvorenie okna skôr uškodí. Tým, že si budete chcieť vyvetrať a okno si na dlhšiu dobu otvoríte, do domu pustíte ešte väčšie teplo ako ste tam do tej doby mali. V dome potom bude nedýchateľne, čo je nepríjemné o to viac napríklad v noci, kedy by ste radi spali, ale teplo vám to nedovolí. Od tohto všetkého vás práve ventilátor ochráni. Prúdiaci vzduch vám dom príjemne ochladí a vy sa budete znova tešiť domov na chvíľku strávenú v chládku. Nielen doma môžete ventilátor mať. Tiež v kanceláriách, zasadacích miestnostiach alebo napríklad v reštauráciach, kde sa teplo hromadí ešte viac a tu nájdu stropné ventilátory svoje uplatnenie celkom určite.
null
Možno ste si povedali, že si teda stropný ventilátor zaobstaráte, ale potom ste sa zamysleli nad tým, čo s ním vlastne bude v zime, keď práve naopak nechcete, aby vám niekto alebo niečo teplo z domu uberalo. Máme pre vás dobrú správu. V zime to tak totižto môže byť presne naopak. Akonáhle zapnete na vašom ventilátore spätný chod, vráti teplejší vzduch od stropu späť a tým vám tak miestnosť pomôže ohriať. Ďalšou výhodou je tiež ich ovládanie, ktoré môže prebiehať buď manuálne priamo na ventilátore alebo diaľkovým ovládačom. Môžete si ho tak z pohodlia vášho gauča alebo postele zapnúť alebo naopak vypnúť, keď sa vám zdá, že už miestnosť máte dostatočne ochladenú.
null                      null

Ventilátory so svetlom aj bez neho

Možno, že ste stále na vážkách, či si stropný ventilátor zaobstarať alebo nie. Vaše priestory nie sú bohužiaľ nafukovacie a vám sa už vedľa lustra alebo stropnice ventilátor nevôjde? Alebo ste si povedali, že potrebujete nutne skôr nový luster, pretože ten váš starý už dosluhuje? So stropným ventilátorom môžete teraz zabiť dve muchy jednou ranou. V našej ponuke nájdete množstvo stropných ventilátorov so svetlom, ktoré vám budú slúžiť v zime aj v lete a navyše budú pekne svietiť. Okrem toho si môžete vybrať z množstva zaujímavých prevedení, ktoré vám dom tiež príjemne vyzdobia a dodajú vášmu celkovému vybaveniu ten správny šmrnc.
 
Ak naopak luster meniť nechcete a máte priestory dostatočne veľké, stačí si zaobstarať ventilátor bez svetla a môžete tak mať pre každú funkciu zvlášť zariadenie. Teda pre svietenie práve luster alebo iné stropné svietidlo, pre ochladenie, poprípade ohriatie miestnosti ventilátor. A v prípade, že nechcete ventilátor v každej miestnosti umiestňovať priamo k stropu, je tu pre vás tiež ponuka stojacích ventilátorov, ktoré si môžete postaviť, kam len chcete.
null            nullnull
Nezabudnite teda na to, že aj keď teraz počasie nepraje, nebude to tak večne. Horúce dni tu budú čo nevidieť, a preto sa nezabudnite včas pripraviť a zaobstarajte si niektorý z našich ventilátorov.

Autor článku:

Nina
Nina Produktový manažér

Nina sa venuje expanzii našej firmy do zahraničia a projektovému manažmentu. Miluje fotografovanie, a preto je hra so svetlom jej koníčkom. Rada Vám poradí s výberom osvetlenia pre perfektnú rodinnú fotku v interiéri alebo romantickú fotku v exteriéri.

Akcie a novinky prednostne na váš e-mail

Všetko ohľadom svietidiel, typy, vychytávky a návody. Raz za čas priamo do e-mailu.

Odhlásiť odber