0
Obľúbené produkty:
0

Nemáte žiadne obľúbené produkty.

Prihlásiť
Registrovať
Levy banner
Pravý banner

Zavolajte nám, sme tu pre Vás

0233 456 870 (Po-Pia, 7-18 hod.)
MENU
0 0,00
Nakupte ešte za 20
a dopravu máte ZADARMO.
MENU

Originálne osvetlenie značky UMAGE

Tatiana

Neobyčajný dizajn a ohľad na životné prostredie? To všetko vám zaručí značka UMAGE.

Čo značka UMAGE ponúka?

Značka UMAGE má v sebe akési kúzlo. Najskôr je to práve jej pôvodom. Jedná sa totižto o škandinávskeho výrobcu. Produkty tejto značky spájajú estetiku, jednoduchosť a funkčnosť. Spracovanie svietidiel je veľmi premyslené a berie sa tu veľký ohľad na dôležitý aspekt, ktorým je stav životného prostredia. Ich výsledkom a cieľom je zaujímavý, perfektný dizajn a tiež udržiteľnosť. Aj balenie svietidiel je veľmi vkusné. Štýlové krabice, do ktorých svietidlá tento výrobca ukladá, dodajú poslednú bodku za jedinečným výrobkom.
     
 
Dizajn svietidiel má v sebe vždy nádych severskej krajiny. Korene celej výroby a každého svietidla sú vždy v srdci dánskej Kodane. Výroba začala v roku 2008. Od tejto doby sa táto značka neustále vyvíja a rozširuje sa do stále viac krajín po celom svete. Momentálne ju môžete nájsť vo viac ako 2000 obchodch v rôznych krajinách sveta.
     

Sortiment

Čo sa sortimentu týka, v súčasnej dobe u nás od tohto výrobcu nájdete mnoho rôznych jedinečných tienidiel, ktoré nebudú slúžiť len ako svietidlo. Verte, že akonáhle si tento štýl zamilujete, pochopíte, že sa jedná tiež o skvelý dizajnový prvok a dominantu celej miestnosti. K tienidlám tiež nesmú chýbať napájacie káble, na ktoré ich zavesíte. Tým vám vznikne prekrásny luster. Na pohľad niektoré z nich môžu vyzerať robustne, ale sú ľahké, čo sa váhy týka. Nemusíte sa tak báť, že by sa vám pod nimi zrútil strop.
 
Pokiaľ ste doposiaľ nenarazili na ozaj zaujímavé svietidlo a neopozeraný severský dizajn, pod značkou UMAGE sa toto všetko skrýva. Poďte s nami kúzlo krásnych svietidiel objaviť.

Autor článku:

Tatiana
Tatiana Špecialista zákazníckeho servisu

Tatiana nie je len špecialistkou zákazníckeho servisu, ale tiež fanúšikom moderného LED osvetlenia. Vo svojich článkoch vám poradí ako ušetriť elektrinu alebo ako správne vybrať žiarovku. Tiež vám poskytne množstvo tipov ako dokonale osvetliť váš dom aj záhradu.

Akcie a novinky prednostne na váš e-mail

Všetko ohľadom svietidiel, typy, vychytávky a návody. Raz za čas priamo do e-mailu.

Odhlásiť odber