0
Obľúbené produkty:
0

Nemáte žiadne obľúbené produkty.

Prihlásiť
Registrovať
Levy banner
Pravý banner

Zavolajte nám, sme tu pre Vás

0233 456 870 (Po-Pia, 7-18 hod.)
MENU
0 0,00
Nakupte ešte za 20
a dopravu máte ZADARMO.
MENU

Možnosť vrátenia tovaru do 30 dní

Tatiana

Radi by ste si zaobstarali svietidlo, ale máte strach, že vám nebude vyhovovať? Ničoho sa nebojte. Teraz máte možnosť vrátenia až do 30 dní od prevzatia tovaru.

Už žiadne obavy z objednania tovaru 

Sedíte doma nad našími stránkami a dumáte nad kúpou nového svietidla? Možno zariaďujete nový dom alebo byt, možno len prišiel čas na zmenu a staré osvetlenie je potrebné vymeniť za nové. Možno má vaša blízka osoba narodeniny alebo sa chystáte u nás nakúpiť tovar ako darček k inej príležitosti. Stále si ale kladiete otázku a máte obavy, čo keď sa s darčekom netrafíte alebo vám svietidlo v reále nebude sedieť? Na túto otázku máme teraz jednoduché riešenie.
 
Svietidlá alebo ďalšie naše produkty si bez obáv objednajte. Ak do objednávky neuvediete IČ ani DIČ, teda nakupujete pre svoje súkromné účely, máte možnosť ho do 30 dní vrátiť. A to dokonca bez udania dôvodu. Všetky podrobnejšie informácie o možnosti vrátenia tovaru si môžete prečítať na našich stránkach. Prakticky a v skratke ide o to vytlačiť si formulár, ktorý nájdete tu. Ten vyplníte a odošlete s tovarom na našu adresu späť. Dôležité je ale odoslať ho bez dobierky. Do formulára uvediete číslo účtu, kam vám peniaze odošleme späť čo najskôr po obdržaní tovaru.

Všetky podmienky a návod pre úspešné vrátenie aj s presnou adresou si stačí prečítať. Všetko je jednoduché, takže sa nemusíte báť žiadnych zložitých úkonov.
 
null 

Autor článku:

Tatiana
Tatiana Špecialista zákazníckeho servisu

Tatiana nie je len špecialistkou zákazníckeho servisu, ale tiež fanúšikom moderného LED osvetlenia. Vo svojich článkoch vám poradí ako ušetriť elektrinu alebo ako správne vybrať žiarovku. Tiež vám poskytne množstvo tipov ako dokonale osvetliť váš dom aj záhradu.

Akcie a novinky prednostne na váš e-mail

Všetko ohľadom svietidiel, typy, vychytávky a návody. Raz za čas priamo do e-mailu.

Odhlásiť odber