0
Obľúbené produkty:
0

Nemáte žiadne obľúbené produkty.

Prihlásiť
Registrovať
Levy banner
Pravý banner

Zavolajte nám, sme tu pre Vás

0233 456 870 (Po-Pia, 7-18 hod.)
MENU
0 0,00
Nakupte ešte za 30
a dopravu máte ZADARMO.
MENU

Elektromateriál do vašej domácnosti

Klara

Potrebujete okrem nového svietidlá tiež nejaký ten dôležitý elektromateriál? Aj ten si môžete zaobstarať priamo u nás!

Pohybové senzory domov aj na záhradu

Väčšina z vás určite presne vie, o čom hovoríme. Idete s nákupom z auta, máte plné ruky a k tomu po tme šmátrate po vypínači. Podobná situácia tiež nastáva, keď idete po tme na toaletu či do kuchyne. Buď zakopnete o niečo, čo vám stojí v ceste, alebo si rozsvietite a tým sa preberiete nielen vy, ale aj váš spolunocľažník. S tým môžete raz a navždy skoncovať tak, že si zaobstaráte nový senzor. Ten funguje na princípe rozsvietenia, akonáhle zaznamená pohyb, a po niekoľkých sekundách sa opäť sám vypne. Čas svietenia záleží len na vašom nastavení. 
null                       null

Batérie, akumulátory a nabíjačky

Ak ste si zaobstarali svietidlo, ktoré pre to, aby fungovalo, potrebuje batérie, nemusíte nikam chodiť. Aj tento zdroj energie si môžete zaobstarať priamo u nás. V našej ponuke nájdete batérie snáď všetkých typov a veľkostí. Od klasických jednorazových až po nabíjacie, ktoré môžete používať opakovane. K nim budete potrebovať nabíjačku, ktorú tu taktiež zoženiete. U nás si však môžete zaobstarať nielen nabíjačku pre batérie, ale aj pre váš mobilný telefón, a to bežnú, na zapojenie do elektriny, ale aj na zapojenie do vášho auta. A ak sa vám často stáva, že vám dôjde batéria na vašom mobilnom telefóne, keď to najmenej potrebujete, stačí si pre istotu kúpiť aj powerbanku. Tú môžete mať stále po ruke a použiť ju vo chvíli, keď si nebudete môcť nabiť váš telefón bežným spôsobom. Stačí prepojiť mobilný telefón s powerbankou a je to. 
null               null
 

Vychytávky do vašej domácnosti

Možno, že aj vy neustále rozmýšľate nad tým, kto že to u vás zvoní alebo vás otravuje starý tón domového zvončeka. Či tak alebo onak, môžete s týmto problémom jednoducho zatočiť. Čo takto zaobstarať si nový domový zvonček alebo ešte lepšie, videotelefón? S ním vďaka Wi-Fi pripojeniu uvidíte, kto k vám práve ide na návštevu. Dá sa tiež povedať, že v dnešnej dobe, keď sú čoraz častejšie rôzne domové lúpeže, budete vedieť, či vôbec prichádzajúcemu otvoriť alebo nie. 
null
Neustále tiež vidíme či čítame v správach o rôznych požiaroch. Samozrejme, každej takejto udalosti sa dá predísť napríklad umiestnením hlásiča dymu, ktorý vyvolá poplach, akonáhle zaznamená dym. Predsa len je lepší planý poplach, než riešiť oveľa horší problém.

Pre vaše pohodlie sú tu pripravené aj elektrické vykurovacie rohože, ktoré môžete umiestniť do kúpeľne či kuchyne, kde dlhší čas stojíte a býva vám zima od nôh. Zaistí vám krásne teplú podlahu a vy sa budete cítiť hneď o niečo komfortnejšie.

Naopak, ak si chcete v horúcich dňoch zabezpečiť doma aspoň trochu chladu, môžete tak urobiť napríklad kúpou nového ventilátora. Ten vám zaistí cirkuláciu chladného vzduchu v miestnosti a vy tak už nebudete nešťastní z nepríjemného dusna, ktoré domov môže z vonku priniesť horúčava.
 
null                                    null

Nový vypínač, stmievač či rôzne zásuvky a predlžovacie káble? Áno, aj toto!

V novom dome väčšinou platí pravidlo, že čím viac je v dome zásuviek, tým lepšie. Teraz sa nemusíte obmedzovať len na jeden tvar či farbu. Môžete si vybraťpresne také zásuvky, ktoré sa vám do domácnosti budú hodiť. To isté platí aj o vypínačoch, ktoré môžete mať v rôznom prevedení a farbách. A to ako jednoduché vypínače, tak dvojvypínače a podobne. Ak si chcete sami voliť intenzitu svetla, môžete si namiesto vypínača zaobstarať priamo stmievač, ktorý vám to umožní. 
 
A na čo tiež nesmiete zabudnúť, je mať doma predlžovacie káble či rôzne spojky a podobné záležitosti. Nenájde sa snáď žiadna domácnosť, v ktorej by občas neboli potrebné. 
 
null                               null

Trafa, vidlice, konektory a mnoho ďalšieho

V prípade, že ste si zaobstarali nejaký pekný LED pásik, môže sa vám stať, že balenie neobsahuje trafo, ktoré budete nepochybne potrebovať. U nás možno samozrejme zakúpiť aj to.

Nielen tento sortiment zo sekcie elektromateriálu si u nás môžete vybrať. Tiež rôzne vidlice, objímky či konektory. Nech už budete potrebovať čokoľvek z tejto kategórie, stačí sa najprv pozrieť do nášho e-shopu a iste zistíte, že už nemusíte chodiť inam.
 
null 

Autor článku:

Klara
Klara Články, darkove_poukazy, Diskuze, Nahazovač, Objednávky / reklamace, Produkťák, Překladači, Recenzent, Speciální, Statické, Systemove_texty

Akcie a novinky prednostne na váš e-mail

Všetko ohľadom svietidiel, typy, vychytávky a návody. Raz za čas priamo do e-mailu.

Odhlásiť odber

Copyright © 1994 – 2020 Donoci, s.r.o. Všetky práva vyhradené. Info o spracovaní osobných údajov. i